SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Beta 2 Microsoft Office 2007 już dostępna

Microsoft poinformował o udostępnieniu na swoich stronach internetowych wersji Beta 2 nowej platformy do zarządzania dokumentami elektronicznymi, Microsoft Office 2007.

 Wszyscy zainteresowani produktem będą mieli możliwość poznać i przetestować nowe narzędzia i funkcjonalności. Klienci korporacyjni, którzy wezmą udział w testach otrzymają dodatkowo dostęp do grup dyskusyjnych, który pozwoli im na wymianę doświadczeń z członkami społeczności użytkowników testowej wersji platformy.
Microsoft Office 2007 stanowi kompletną platformę oprogramowania – zarówno desktopowego jak i serwerowego – zaprojektowanego tak, by usprawnić pracę przedsiębiorstw i tworzących je ludzi. Najnowsza edycja oferuje nowe możliwości w zakresie zwiększania osobistej wydajności pracowników, ułatwiania pracy grupowej, podnoszenia efektywności zarządzania treścią i procesami biznesowymi oraz ich rozumienia. Za sprawą zaprojektowanego na nowo interfejsu użytkownika, nowego podsystemu graficznego, zwiększonych możliwości wizualizacyjnych i usprawnionego zarządzania zadaniami użytkownik zyska możliwość tworzenia profesjonalnych dokumentów, szybkiego wyszukiwania i przyswajania informacji oraz bardziej efektywnej organizacji czasu i zadań. Możliwe jest również zautomatyzowanie obiegu spraw i dokumentów w przedsiębiorstwie oraz zintegrowanie komunikacji (od wiadomości błyskawicznych, poprzez usługi konferencyjne, aż po telefonię internetową).

Wierzę, że udostępnienie wersji Beta 2 Microsoft Office 2007 zachęci użytkowników do przetestowania zarówno nowych narzędzi, jak i tych znanych już, ale zaprezentowanych w nowej, udoskonalonej szacie. Jestem przekonany, że rozbudowana funkcjonalność, jak również m.in. zmieniony po raz pierwszy od wielu lat interfejs pakietu, pozytywnie zaskoczą użytkowników, zapewniając im wygodę, wysoką wydajność, a także porządek w dokumentach – powiedział Jacek Maśliński, Information Worker Business Group Lead w polskim oddziale Microsoft.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Beta 2 Microsoft Office 2007 już dostępna

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl