SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bez Recepty - Centrum Informacji GSK

Inauguracja działalności biura prasowego dla preparatów GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A. dostępnych bez recepty

W dniu 26 lutego 2004 roku rozpoczęło swoją działalność Bez Recepty - Centrum Informacji GSK, które jest źródłem wszystkich informacji o preparatach firmy dostępnych bez recepty, jak również o tym segmencie rynku. Będzie ono prowadziło także działalność edukacyjną związaną z profilaktyką i ochroną zdrowia.

Bez Recepty - Centrum Informacji GSK pełni funkcję biura prasowego i jest adresowane do dziennikarzy. "Jego misją jest rzetelne informowanie o preparatach naszej firmy dostępnych bez recepty, jak również ich zastosowaniu w zapobieganiu i leczeniu wybranych dolegliwości" - mówi Jerzy Mahorowski, Dyrektor Dywizji Leków Samoleczenia GSK.

W ramach Centrum będą odbywały się regularne spotkania prasowe i dyskusje z przedstawicielami środowiska medycznego. Cykl planowanych spotkań otworzyła konferencja prasowa, podczas której został przedstawiony temat roli witamin A i E dla pięknej i zdrowej skóry. Autorka prezentacji - dr Maria Noszczyk, jest lekarzem dermatologiem, wykładowcą Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia.

Materiały edukacyjne poświęcone wybranym problemom zdrowotnym, jak również wzbogacone o zdjęcia informacje na temat produktów GSK dostępnych bez recepty można znaleźć na stronie internetowej Centrum - www.bezrecepty.pl. Będą na niej również zamieszczane wiadomości o bieżących pracach biura prasowego oraz relacje z najważniejszych wydarzeń, organizowanych w jego ramach. Zainteresowane osoby będą systematycznie otrzymywały biuletyn informacyjny (tzw. newsletter) z zapowiedziami tematów poruszanych przez Bez Recepty - Centrum Informacji GSK.

Ponadto strona internetowa biura stwarza dziennikarzom możliwość kierowania pytań do specjalistów w wybranych dziedzinach. Przedstawiciele mediów mogą liczyć na pomoc i konsultacje medyczne ze strony ekspertów, z którymi współpracuje Centrum, w czasie przygotowywania materiałów prasowych.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bez Recepty - Centrum Informacji GSK

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl