SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bilety lotnicze płatne on-line

AllPay obsługuje płatności online europejskich linii lotniczych

Allpay polski serwis obsługujący płatności online, podpisał umowę z linią lotniczą BexxAir Express Ltd (http://bexxair.com/) obsługującą połączenia w Europie Zachodniej i Centralnej. Dzięki kontraktowi AllPay obsługuje na wyłączność płatności online przy zamawianiu biletów lotniczych przez Internet. Polskim system płatności zastąpił na stronach przewoźnika renomowanego PayPala.

"Zgodnie z założoną wcześniej strategią kierujemy naszą ekspansję nie tylko na rynek polski, ale trudny, lecz bardziej dochodowy rynek europejski. Kontrakt z BexxAir jest dla nas wielkim wyróżnieniem gdyż wiemy, że nie byliśmy jedynym polskim oferentem tego typu usług w przetargu. Dodatkowo umowa ta potwierdza coraz silniejszą pozycję AllPay.pl już nie tylko w Polsce" - mówi mgr inż. Krystyna Ponińska, właściciel serwisu.

"Wykorzystywaliśmy serwis PayPal do internetowych płatności przez okres sześciu miesięcy. Niestety polityka restrykcji związaną z brakiem akceptacji kart kredytowych z części krajów Europy Centralnej i Wschodniej zmusiła nas do zmiany providera obsługującego płatności" - powiedział Dirk Wiesemann, dyrektor BexxAir Express po wyborze AllPay.pl - "Nasz serwis WWW został podłączony w 24h a łatwość posługiwania się nowym systemem płatności oraz wysoka umiejętność dostosowania się polskiej firmy do naszych potrzeb zrobiły na nas wielkie wrażenie."
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bilety lotnicze płatne on-line

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl