SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bogaci lubią blogi

Zarabiający rocznie ponad 150 tys. dolarów Amerykanie lubią zarówno czytać jak i pisać blogi.

Według ostatnich badań przeprowadzonych przez Luxury Institute, 76% zamożnych Amerykanów lubi czytać blogi. Od 2005 roku liczba ta wzrosła o 19%. Co więcej, w 2005 roku jedynie 18% bogatych Amerykanów pisało bloga, a w tej chwili odsetek ten wynosi 25%.

Jak duże są to liczby widać dopiero wtedy, kiedy porównamy je z wynikami badań przeprowadzonych przez Pew Interent & American Life Project. Wynika z nich, że jedynie 25% amerykańskich internautów ogółem czyta bloga, a 9% pisze.

Zamożniejsi mieszkańcy Stanów Zjednoczonych również znacznie chętniej korzystają z komunikatorów (55%) oraz stron społecznościowych (31%). Odsetek ogółu Amerykanów korzystających z tych działów rozrywki internetowej to odpowiednio 39% i 16%.

Badanie Luxury Institute zostało przeprowadzone w marcu, przez internet, na grupie 1000 osób zarabiających ponad 150 tysięcy dolarów rocznie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bogaci lubią blogi

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl