SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

BT dostarczy publiczną cyfrową magistralę we Włoszech

BT Albacom i CNIPA podpisały kontrakt na budowę publicznego systemu łączności (Public Connectivity System), największej infrastruktury publicznej łączności jaka kiedykolwiek została uruchomiona we Włoszech.

BT Albacom, razem z trzema innymi włoskimi operatorami, wygrał przetarg na budowę cyfrowej magistrali łączącej jednostki administracji centralnej z lokalnymi urzędami. Czterech zwycięzców założy konsorcjum w celu stworzenia infrastruktury, która połączy ich sieci z sieciami włoskiej administracji publicznej.

Udziały BT w wartym ponad 100 milionów Euro kontrakcie wynoszą 25 procent. Prace przewidziano na 5 lat. BT odpowiedzialne będzie za budowę infrastruktury systemu w kluczowych jednostkach administracji tj. Ministerstwem Sprawiedliwości, Ministerstwem Rolnictwa i Środowiska wraz z podległymi agencjami, Ministerstwem Obrony, Handlu Zagranicznego i Turystyki.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: BT dostarczy publiczną cyfrową magistralę we Włoszech

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl