SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Certyfikat ISO dla FIRST Public Relations

Agencja FIRST Public Relations otrzymała Certyfikat Systemu Zarządzania zgodnie z wymaganiami PN-EN ISO 9001:2001

 - Wedle naszej wiedzy FIRST Public Relations jest pierwszą i jedyną agencją public relations w Polsce dysponującą takim certyfikatem - stwierdził Piotr Czarnowski, prezes agencji. Potwierdza on jakość usług FIRST PR w zakresie zarządzania systemem komunikacji klienta. Certyfikat objął w szczególności: strategie komunikacyjne, media relations, komunikację korporacyjną, komunikację kryzysową i komunikację wewnętrzną.

Piotr Czarnowski tak podsumowuje otrzymanie cerftyfikatu:

 - Naszymi pierwszymi klientami ponad 15 lat temu były wielkie korporacje amerykańskie, dla których standardy zawodowe i etyczne były zawsze bardzo ważne, stanowiły element zarządzania i - co najważniejsze - skrupulatnie ich przestrzegano. Stosowane tych norm było więc dla nas naturalne. Nasi kolejni klienci to na ogół duże firmy ponadnarodowe mocno zakorzenione w Europie, działające według najlepszych wzorców europejskich. Doskonaliliśmy się wraz z nimi i kiedy zdecydowaliśmy się na założenie własnego biura unijnego przy okazji stwierdziliśmy całkowitą zgodność naszych procedur z procedurami najlepszych firm komunikacyjnych. Wystąpienie o certyfikat ISO było więc nie celem samym w sobie, ale po prostu konsekwencją i potwierdzeniem tego, co i tak od dawna robiliśmy. W polskim biznesie być może normy te nie odgrywają jeszcze takiej roli jak na świecie, ale my chętnie je stosujemy bo mówimy tym samym językiem co nasi klienci.
FIRST Public Relations powstała w 1990 r. i jest pierwszą polską agencją Public Relations. First PR jest obecnie jedyną polską agencją z własnym zagranicznym biurem w Unii Europejskiej - EMG FIRST Public Relations z siedzibą w Holandii. FIRST PR należy do Eurocom Worldwide - europejskiej niezależnej sieci agencji public relations oraz jest członkiem International Public Relations Network.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Certyfikat ISO dla FIRST Public Relations

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl