SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Chello zawita do Szczecina

Szczecin jest szóstym polskim miastem, w którym zostanie uruchomiona usługa szerokopasmowego dostępu do internetu telewizji kablowej UPC

Pierwsi mieszkańcy Szczecina będą mogli skorzystać z szybkiego dostępu do Internetu chello 19 maja br.

W chwili uruchomienia usługa chello będzie dostępna dla grupy abonentów UPC Telewizji Kablowej mieszkających w Śródmieściu w rejonie ulic Chodkiewicza, Żółkiewskiego, części Bolesława Śmiałego i Krzywoustego oraz Niebuszewa w rejonie ulic Słowackiego, Barnima , Żupańskiego i Niemierzyńskiej. Tym samym mieszkańcy tych rejonów mogą już składać zamówienia i umawiać się na pierwsze instalacje. UPC planuje sukcesywnie poszerzać zasięg usługi - do końca roku liczba mieszkań, w których będzie można korzystać z szybkiego dostępu do Internetu ma wzrosnąć do kilkudziesięciu tysięcy.

Szczecin jest już szóstym miastem, obok Warszawy, Krakowa, Katowic, Trójmiasta i Lublina, w którym UPC Telewizja Kablowa oferuje dostęp do Internetu chello. Od czasu wprowadzenia chello w grudniu 2000 roku sukcesywnie zwiększa się zasięg usługi, która cieszy się coraz większą popularnością. Pod koniec ubiegłego roku liczba użytkowników chello przekroczyła 33 tysiące i cały czas rośnie.

Cieszymy się, że nasi klienci w Szczecinie wreszcie będą mogli w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje Internet. chello to superszybkie łącze, dostępne 24 godziny na dobę za stałą miesięczną opłatą. Nasi klienci otrzymują produkt sprawdzony i wysoko oceniany. Mamy nadzieję, że dzięki chello Internet stanie się dla nich wspaniałym źródłem informacji i rozrywki - powiedział Stanisław Terlik, dyrektor regionu szczecińskiego UPC Telewizji Kablowej.

Nowoczesny, szerokopasmowy dostęp do Internetu chello znajduje coraz więcej użytkowników w całej Europie. Jest ich już ponad 800 tysięcy w 10 krajach - powiedziała Anja Simbruner, advertising communication manager chello na Europę Środkową. - Jesteśmy numerem 1 wśród dostawców Internetu poprzez sieci telewizji kablowej w Europie. Teraz do rodziny chello dołączą mieszkańcy Szczecina.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Chello zawita do Szczecina

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl