SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Co czwarty Amerykanin ściąga dzwonki

Badania przeprowadzone przez firmę Ipsos-Insight dowodzą, że coraz większa rzesza Amerykanów ściąga na swoje telefony komórkowe dzwonki, tapety i gry.

Badania przeprowadzone przez Ipsos-Insight udowadniają, że Amerykanie coraz chętniej ściągają na swoje telefony komórkowe treści rozrywkowe, takie jak dzwonki, tapety czy gry. Według przedstawionego przez wspomnianą firmę raportu, co czwarty Amerykanin w dotychczasowym okresie bieżącego roku ściągnął na swój telefon dzwonek. Warto przypomnieć że rok temu wynik ten był czterokrotnie gorszy.

Nie dziwi fakt, że najliczniejszą grupą ściągającą treści rozrywkowe na swoje telefony komórkowe są młodzi ludzie. W przedziale wiekowym pomiędzy 12 a 24 rokiem życia zrobił to w 2005 roku co drugi Amerykanin. Badania pokazały również, że do ściągania z sieci przekonały się również osoby starsze. Z dzwonkami eksperymentowało w bieżącym roku 30% respondentów należących do przedziału wiekowego od 25 do 34 roku życia, 17% ankietowanych pomiędzy 35, a 54 rokiem życia. W najstarszej grupie osób, powyżej 55 roku życia, dzwonki ściągnęło 5% badanych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Co czwarty Amerykanin ściąga dzwonki

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl