SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Częstotliwości do wzięcia

Na stronie internetowej KRRiT pojawiły się nowe ogłoszenia z częstotliwościami dla Dzierżoniowa i Chorzowa.

W tym pierwszym przypadku ma zostać udzielona koncesja na nadawanie na częstotliwość 96,4 MHz, natomiast drugi punkt Ogłoszenia dotyczy rozszerzenia koncesji o częstotliwość 100,2 MHz.

Po rozstrzygnięciu konkursu w Dzierżoniowie będzie można słuchać nowego programu lokalnego o charakterze uniwersalnym. Według założeń ma on zawierać różne rodzaje audycji słownych i słowno-muzycznych poświęconych tematyce lokalnej oraz odnoszących się do miejscowości objętych zasięgiem nadawania. Udział audycji słownych w godzinach 6:00-23:00 ma stanowić nie mniej niż 10% tygodniowego czasu nadawania. Do tej pory na 96,4 nadawało Radio Sudety, które wnioskowało o uchylenie koncesji ze względu na zmianę koncesjonariusza stacji-Radio Sudety należało do Andrzeja Tauera, zaś w konkursie wystartuje spółka z o.o. utworzona przez Tauera z właścicielami dzierżoniowskiej przychodni zdrowia .

W Chorzowie na częstotliwości 100,2 MHz będzie można natomiast usłyszeć istniejącą już stację radiową o zasięgu lokalnym i charakterze uniwersalnym. Pozostałe ustalenia dotyczące audycji słownych przypominają te z pierwszego punktu Ogłoszenia, z tą różnicą, że udział audycji słownych ma stanowić nie mniej niż 12% tygodniowego czasu nadawania.

Termin składania wniosków upływa 12 września 2005 roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Częstotliwości do wzięcia

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl