SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

DGA w PBS - nowa nazwa

28 stycznia 2006 r. Zarząd spółki Doradztwo Gospodarcze DGA S.A. zawarł umowę nabycia dwudziestu procent udziałów w spółce PBS Sp. z o.o.

DGA przejmie 1.000 udziałów. Nazwa PBS ulegnie zmianie przekształcając się w PBS DGA Sp. z o.o.

- Nabycie kapitałów spółki PBS Sp. z o.o., której wartość księgowa netto na dzień 30 czerwca 2005 wyniosła 3.084.000 zł, stanowi kontynuację strategii budowy Grupy Kapitałowej DGA, której celem jest osiągnięcie efektu synergii. Wspólne działania umożliwią pomnożenie nie tylko zaplecza finansowego, technicznego i ekonomicznego, ale także pomogą w multiplikacji wiedzy, doświadczenia oraz w uzyskaniu większego potencjału kadrowego - podano w  komunikacie.

PBS Spółka z o.o. jest jedną z najprężniejszych agencji badawczych na polskim rynku. Powstała w 1990 roku jako jedna z pierwszych firm badania rynku i opinii. Rozwijała się dynamicznie osiągając 18,7 mln zł. sprzedaży w 2005 roku, co lokuje ją na 7-8 pozycji w rankingu największych agencji w Polsce.

Trzydziestu konsultantów, których organizacyjnie i technicznie wspiera ok. 50 osób, pracuje dla klientów z bardzo wielu branż gospodarki (AGD, budownictwo, finanse, energetyka, gry losowe, media, telekomunikacja, internet, reklama, zdrowie, żywność), a także z sektora usług publicznych (rząd i jego agendy, samorząd lokalny, fundacje, edukacja). 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: DGA w PBS - nowa nazwa

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl