SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Doro najlepszym dostawcą we Francji i Wielkiej Brytanii

Francuski magazyn branżowy Journal de Télécom przyznał firmie Doro tytuł najlepszego dostawcy telefonów przewodowych

Wyróżnienie to efekt ankiety przeprowadzonej wśród 200 kupujących, którzy punktowali jakość produktu, stopień satysfakcji z jego używania, a także cenę i wizerunek. Doro zdobyło pierwsze miejsce, wyprzedzając firmy Siemens, Alcatel i Sagem. Kolejny sukces szwedzki producent zanotował w Wielkiej Brytanii, gdzie za najlepszego dostawcę uznała go czołowa sieć sprzedaży sprzętu elektronicznego, firma Comet.

„Doro w ciągu minionego roku zanotowało w Europie i Australii zdecydowany wzrost sprzedaży. Nasza czołowa pozycja na tych rynkach to efekt dalekowzrocznej strategii, skoncentrowanej na utrzymaniu wysokiej jakości. Te dwie nagrody dowodzą, że nasze starania opłaciły się. Klienci również są bardzo zadowoleni z poprawy naszych usług” – powiedział Rune Torbjörnsen, prezes i dyrektor generalny Doro.

W ubiegłym roku we Francji firma Doro zanotowała wzrost wartości sprzedaży, jak i zwiększenie udziału w rynku. To zasługa intensyfikacji działań w łańcuchu sprzedaży, jak i rozszerzenia oferty o nowe modele – w tym o cieszący się szczególnym powodzeniem, zaprojektowany we Francji model Doro 520. W Wielkiej Brytanii Doro nawiązało współpracę z firmą Comet, która teraz spośród szerokiego grona swoich partnerów wybrała szwedzkiego producenta najlepszym dostawcą.

„Satysfakcja klientów ma dla Doro kapitalne znaczenie. Regularnie prowadzimy własne badania wśród użytkowników, co dostarcza nam cennych informacji pomagających wciąż podnosić jakość produktów i usług. Nasi klienci zdecydowanie domagali się powiększenia portfolio produktów. Dzięki temu udało nam się w ciągu roku podwoić współczynnik wzrostu sprzedaży. Równocześnie na jesień planujemy premiery kilku nowych produktów – zarówno telefonów, jak i innych urządzeń związanych z komunikacją” – dodaje Torbjörnsen.

Co roku francuskie pismo branżowe Journal de Télécom ocenia stosunek klientów do dostawców z różnych segmentów rynku telekomunikacyjnego, włączając w to telefonię komórkową i internet. Doro zwyciężyło w kategorii telefonów przewodowych, okazując się najlepszym spośród 10 producentów.

Firma Comet to jedna z trzech największych sieci sprzedaży sprzętu elektronicznego w Wielkiej Brytanii. Roczna sprzedaż Comet osiąga wartość 1444 mln GBP.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Doro najlepszym dostawcą we Francji i Wielkiej Brytanii

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl