SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dynamiczny wzrost sprzedaży PC Format

PC Format umacnia pozycję lidera na rynku prasy komputerowej. W czerwcu zyskał PC World Komputer - Chip dalej traci.

PC Format miał w czerwcu sprzedaż ogółem na poziomie 121 632 egz. (prawie sześć razy więcej niż w czerwcu 2005 roku) – wynika z danych ZKDP. Przypomnijmy, że PC Format od marca br. zmienił swoją formułę.

Na drugim miejscu na rynku prasy komputerowej znalazł się 'Komputer Świat' (dwutygodnik) - 113 135 sprzedanych egz., czyli podobnie jak w analogicznym okresie 2005 roku.

 

czerwiec

20062005
ZKDPSprzedaż ogólem
PC Format 12163222987
Komputer Świat (dwutygodnik)113135112155
CD Action8509174553
PC World Komputer5641249552
Click5392876823
Chip4978058608
Komputer Świat Gry3479938886
Chip Komputer Test2371727460
Enter CD1845423619

dane za maj 2005 i 2006 - kliknij

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dynamiczny wzrost sprzedaży PC Format

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl