SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dyrektor Homo Homini bloguje

Marcin Duma, Dyrektor Homo Homini - Badania Opinii i Komunikacja Społeczna, najaktywniejszym blogerem Wirtualnemedia.pl

Już od tygodnia można czytać internetowy dziennik Marcina Dumy, dyrektora firmy Homo Homini - Badania Opinii i Komunikacja Społeczna. Stało się to możliwe dzięki nowemu serwisowi uruchomionemu przez wortal Wirtualnemedia.pl, w którym każdy może pisać swój własny internetowy dziennik (wejście do bloga).

Dlaczego Marcin Duma zdecydował się pisać bloga?

- Są blogi ogólne, poetyckie, polityczne, erotyczne, dla nastolatków, SF, RPG, obrazkowe, komiksowe oraz przynajmniej tuzin innych rodzajów, ale blog o mediach, PR i okolicach na profesjonalnym wortalu mediowym to nowość. Blogując w taki sposób może zawężamy grono odbiorców, ale możemy za to liczyć, że odbiorca będzie bardziej... „stargetowany”. Dzięki temu mamy dużą szansę na ciekawe dyskusje, komentarze osób zainteresowanych i większym stopniu zorientowanych w tematyce medialnej - wyjaśnia powód założenia bloga Marcin Duma.

Po co blogować?

- Jedni mówią: próżność, inni: ekshibicjonizm. Ja mówię: eksperyment. Każdy z nas do pewnego stopnia jest przekonany o własnej racji i nieomylności. Najtrudniejszy moment przychodzi wtedy, kiedy trzeba skonfrontować nasze poglądy z opinią innych ludzi. Zależy mi na takiej konfrontacji, jednak nie po to, żeby puszyć się opiniami potwierdzającymi moje tezy, ale żeby usłyszeć za i przeciw, przetestować argumenty i pomysły, podzielić się swoimi spostrzeżeniami i dać wyraz emocjom - dodaje Duma.

O czym w blogu?

- W swoim blogu będę pisał o tym, co robię na co dzień, czyli trochę o komunikacji społecznej (pospolicie zwanej PR-em), o wizerunku instytucji publicznych, o kulisach prowadzenia badań opinii publicznej i marketingu politycznym. Mogę też obiecać, że czasem wyrwie mi się coś o piłce nożnej, ale to nie codziennie i raczej z perspektywy fotela niż boiska (chyba, że trybun) - kończy Marcin Duma.

Zapraszamy do czytania bloga Marcina Dumy - wejście do bloga - oraz do założenia własnego bloga - więcej.
 
http://wirtualnemedia.pl/blog/index.php?/authors/15-Marcin-Duma

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dyrektor Homo Homini bloguje

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl