SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Dziennik" chce walczyć z "GW" na dodatki tematyczne

Nowa gazeta codzienna będzie oferował pięć dodatków tematycznych plus warszawską "wkładkę".

Debiutująca dzisiaj na rynku gazeta "Dziennika Polska Europa Świat" będzie zawierać dodatki tematyczne. Oto one:

W poniedziałki 16-stronicowy dodatek Sport opisujący aktualne wydarzenia sportowe, przedstawiający analizy kolejek ligowych, wyniki meczów i gier, sylwetki sportowców, a także komentarze specjalistów i wywiady; szefem dodatku jest Paweł Zarzeczny.

            

W środy dodatek idei Europa – dodatek publicystyczny, do którego piszą  intelektualiści z Polski, Europy i Stanów Zjednoczonych; dodatek liczy 16 stron, został w niewielkim stopniu udoskonalony, dopasowany do nowego dziennika (wcześniej pojawiał się w gazecie "Fakt"). Redaktorem prowadzącym Europę jest Maciej Nowicki.

         

W piątki dodatek 'Kultura i TV'  (ponad 100 stron objętości) to kolorowy dodatek w którym czytelnicy znajdą tygodniowy program wszystkich polskich i nadających na terenie naszego kraju stacji telewizyjnych, a także opisy audycji telewizyjnych, filmów i seriali. Dodatek zawiera aktualności dotyczące premier filmowych, muzycznych i teatralnych, recenzje i opisy wydarzeń artystycznych oraz sylwetki artystów. 'Kultura i TV'  prowadzi Marta Strzelecka.

        

Również w piątki dodatek 7 Dni - przewodnik po imprezach kulturalnych w całej Polsce,  w formacie kieszonkowym (95x180 mm;16 stron), w nim repertuary kin w dużych miastach 15 województw,a także informacje o koncertach, spektaklach teatralnych, ciekawych wystawach, nowych restauracjach i centrach rozrywki. Szefem dodatku jest Marta Strzelecka.

Sobotni dodatek 'Życie jest piękne' to 40-stronicowy magazyn przeznaczony "dla wszystkich tych, którzy potrafią cieszyć się życiem. Cenią to, co piękne, modne i wysmakowane. Skierowany do tych czytelników, którzy chcą podążać za najświeższymi trendami, otaczać się pięknem i poszukują nowych doznań estetycznych".Magazyn prowadzony jest przez Martę Stremecką.

          

Warszawskie wydanie “Dziennika” wzbogacone jest o dodatkowe 8 stron, które zawierają aktualności stołeczne,zarówno gospodarczo–społeczne jak i kulturalne i sportowe.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Dziennik" chce walczyć z "GW" na dodatki tematyczne

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl