SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Emax i Winuel wyposażą pracownie internetowe za 20,54 mln zł

Konsorcjum firm, w skład którego wchodzą Emax SA wraz z podmiotem zależnym Winuel SA oraz spółka Incom SA podpisały 13 października umowę z Ministerstwem Edukacji Narodowej (MEN).

Umowa została zawarta na wyposażenie szkół w pracownie internetowe, podał Emax w komunikacie w czwartek.

„Wartość kontaktu wynosi 61.458 tys. zł netto, z czego przychody przypadające na Emax SA i Winuel SA wyniosą 20.543 tys. zł” – podano w komunikacie.

Termin zakończenia realizacji kontraktu ustalono na 1 grudnia 2005 roku.

„Przedmiotem kontraktu jest dostawa, instalacja i integracja pracowni internetowych w 1246 szkołach znajdujących się na terenie województw świętokrzyskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, opolskiego i dolnośląskiego oraz przyłączenie ich do istniejącej sieci telekomunikacyjnej” – podano także.

Emax i Winuel będą odpowiedzialne za świadczenie usług instalacji sieci i integracji pracowni, a także dostawę sprzętu informatycznego.

Emax podał w raporcie półrocznym, że jego wyniki finansowe w ostatnich sześciu miesiącach były lepsze niż wynikało z raportu za drugi kwartał. Zysk netto wyniósł 3,36 mln zł wobec 1,62 mln zł straty rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio: 149,45 mln zł wobec 132,34 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Emax i Winuel wyposażą pracownie internetowe za 20,54 mln zł

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl