SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Eurowizja teraz w Stambule

TVP poszukuje wykonawcy na konkurs Eurowizja

W dniach 12-15 maja 2004 roku w Stambule odbędzie się już 49. Konkurs Eurowizji. Wczoraj TVP poinformowała, że organizuje konkurs, którego zwycięzca będzie reprezentował Polsce na tym festiwalu.

Prawo do zgłaszania premierowych utworów posiadają: firmy fonograficzne zrzeszone w ZPAV-ie, firmy fonograficzne zrzeszone w Stowarzyszeniu "Niezależna Fonografia Polska", wykonawcy i twórcy zrzeszeni w ZAKR, stowarzyszeniach STOART i STOMUR, a także indywidualnie: producenci muzyczni, kompozytorzy, autorzy tekstów, wykonawcy. W Krajowych Eliminacjach do 49. Konkursu Piosenki Eurowizji mogą być dopuszczone osoby, które ukończą 16 lat w dniu 15 maja 2004r. Do zgłoszenia niepełnoletniego wykonawcy należy dołączyć pisemną zgodę rodziców, lub opiekunów prawnych. Kompozycje premierowe należy nadsyłać w formie nagrań gotowych, bądź "demo" (kasety audio, DAT, CD) w terminie do 4 listopada br. pod adresem:

Redakcja Rozrywki, Muzyki i Widowisk Artystycznych Program 1 TVP S.A.
ul. J.P. Woronicza 17, blok "D" p.144
00 - 999 Warszawa

z dopiskiem "Eurowizja 2004"

Spośród nadesłanych propozycji Komisja Konkursowa wybierze piętnaście utworów, które zostaną wykonane podczas specjalnego koncertu Krajowych Eliminacji do 49. Konkursu Piosenki Eurowizji w dniu 24 stycznia 2004 roku w Warszawie.

Przewodniczącego oraz członków Komisji Konkursowej powołuje Dyrektor Programu 1 TVP S.A. spośród pracowników TVP S.A., artystów, dziennikarzy i krytyków muzycznych. Komisja Konkursowa podejmuje decyzję większością głosów. W razie równej ilości głosów decyduje głos Przewodniczącego Komisji.

Dołącz do dyskusji: Eurowizja teraz w Stambule

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl