SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Facebook zapowiada pierwszy w Europie Communities Summit z udziałem polskich twórców grup i stron

W dniach 8 i 9 lutego 2018 roku Facebook po raz pierwszy w Europie zorganizuje w Londynie spotkanie Communities Summit, które pomoże twórcom ciekawych stron, grup i wydarzeń na wymianę wiedzy i doświadczeń. W imprezie mogą wziąć udział także administratorzy z Polski.

Article

Do tej pory Communities Summit odbywały się w głównie w USA, m.in. w czerwcu br. w Chicago, podczas którego Mark Zuckerberg ogłosił nową strategię Facebooka.

Teraz po raz pierwszy zapowiedziano zorganizowanie Communities Summit w Europie. Wydarzenie ma się odbyć 8 i 9 lutego 2018 r. w Londynie.

Możliwość udziału w Communities Summit w Londynie ma m.in. kilkadziesiąt osób z Polski. Chodzi o liderów ciekawych społeczności działających na Facebooku - administratorów grup, stron i twórców wydarzeń. Aby zgłosić chęć uczestniczenia w wydarzeniu należy wypełnić odpowiedni formularz online. Zakwalifikowane zostaną jedynie najciekawsze zgłoszenia. Miejsc dla Polski jest kilkadziesiąt, Facebook opłaca transport i pobyt w Londynie.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość poznania innych liderów wspólnot, wziąć udział w szkoleniach oraz dowiedzieć się o narzędziach powstających w ramach Facebooka, które służą wsparciu i zapewnieniu bezpieczeństwa społecznościom funkcjonującym w ramach platformy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Facebook zapowiada pierwszy w Europie Communities Summit z udziałem polskich twórców grup i stron

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing