SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gadu-Gadu z wizytą u Prezydenta Lecha Wałęsy

Wczoraj w Gdańsku b. Prezydent RP Lech Wałęsa otrzymał specjalny numer Gadu-Gadu GG:1980 od producenta komunikatora wraz z certyfikatem poświadczającym jego przyznanie.

Lech Wałęsa korzysta z komunikatora Gadu-Gadu od kilkunastu dni. - Od dawna interesuję się Internetem, mam kilka komputerów, laptopa zabieram ze sobą w dalekie podróże i uznałem, że w końcu warto skorzystać z komunikatora, porozmawiać z ludźmi, a ponieważ z GG korzysta ponad 5 milionów osób to chyba to był dobry pomysł - mówił podczas spotkania z Gadu-Gadu b. Prezydent RP.
 
Podanie numeru GG na stronie internetowej Fundacji Instytutu im. Lecha Wałęsy, a następnie przekazanie tej wiadomości przez media, spotkało się ze spontaniczną reakcją internautów. Tylko w ciągu jednej sekundy na numer GG Lech Wałęsy przychodzi kilka wiadomości - pytań, życzeń, podziękowań, pozdrowień, zaproszeń do dyskusji. - Staram się rozmawiać z każdym, ale przy tak masowej ilości wiadomości nie zawsze jest to możliwe - mówi Lech Wałęsa.
 
Dotychczasowy numer GG 5606334, którym posługiwał się b. Prezydent RP pozostaje nadal do jego dyspozycji, lecz do rozmów z internautami używa od dzisiaj nowego numeru 1980. - To symboliczny numer, który wybrałem z kilkunastu propozycji - mówi Lech Wałęsa.
 
Podczas spotkania Lech Wałęsa udzielił Gadu-Gadu obszernego wywiadu, który zostanie opublikowany w najbliższych dniach na stronie internetowej komunikatora - www.gadu-gadu.pl
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gadu-Gadu z wizytą u Prezydenta Lecha Wałęsy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl