SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Gazeta Wyborcza" dalej za złotówkę

"Gazeta Wyborcza" za 1 zł także w całym województwie kujawsko-pomorskim.

Agora zdecydowała o kontynuowaniu  promocyjnej sprzedaż prenumeraty "Gazety Wyborczej" w Toruniu, gdzie gazetę można nabyć za złotówkę.

- I czytelnicy i kioskarze byli zadowoleni i nie chcieliśmy ich zawieść kończąc promocję zgodnie z planem. Zgodnie z ich życzeniami postanowiliśmy kontynuować akcję - mówi nam Anna Bogdańska, dyrektor marketingu "Gazety Wyborczej". 

Agora nie zdradza do kiedy trwać będzie promocyjna sprzedaż gazety.

- Nie podjęliśmy jeszcze decyzji. Prawdopodobnie będzie to kilka miesięcy - zobaczymy, jakie będą życzenia czytelników - dodaje Anna Bogdańska.

Od lutego promocja będzie obowiązywała także w całym województwie kujawsko-pomorskim.

- O prenumeracie teczkowej pisaliśmy w toruńskim wydaniu "Gazety Wyborczej", które trafia nie tylko do Torunia. Czytelnicy z innych miejscowości dzwonili do nas pytając o możliwość założenia prenumeraty teczkowej. Dlatego postanowiliśmy ją rozszerzyć na inne miasta województwa kujawsko-pomorskiego - argumentuje Anna Bogdańska.

Jakie efekty dała taka promocja?

- Efekty są korzystne dla obu stron. Czytelnicy - co zresztą jasno pokazały telefony z życzeniami przedłużenia prenumeraty - mają pewność, że zawsze dostaną swój egzemplarz "Gazety" i to w bardzo korzystnej cenie. Kioskarze - mają klientów związanych ze swoim punktem sprzedaży. My jesteśmy zadowoleni, bo oprócz budowania lojalności czytelników i umacniania zwyczaju codziennego czytania "Gazety" możemy też zbadać liczbę osób chętnych do nowej formy jej pozyskiwania.
 
Prenumerata dziennika  kosztuje w Toruniu 26 zł (normalna cena prenumeraty wydania krajowego to 49 zł). 

Agora nie planuje podobnej promocji w innych regionach Polski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Gazeta Wyborcza" dalej za złotówkę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl