SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Gazetowy poker

Co łączy Lecha Wałęsę ze Stefanem Chwinem, Izabelą Jarugą Nowacką i Iwoną Guzowską?

Co łączy Lecha Wałęsę ze Stefanem Chwinem, Izabelą Jarugą Nowacką i Iwoną Guzowską? - wszyscy oni znaleźli się na kartach pomorskiego pokera "Dziennika Bałtyckiego".

Pomorski poker to zabawa, której celem było wytypowanie najbardziej wpływowych mieszkańców Pomorza - tych, z którymi można coś wygrać dla województwa. Są wśród nich politycy, samorządowcy, ludzie biznesu, nauki, kultury. Jokerami zostali min. były prezydent Lecha Wałęsa oraz Jerzy Jędykiewicz - szef pomorskiego SLD. W talii znaleźli się także Dariusz Michalczewski, Małgorzata Dydek i Marian Krzaklewski. Akcja rozegrana była w trzech etapach.

Etap pierwszy, trwający od 7. do 14. listopada, polegał na typowaniu postaci. Lista 111 nazwisk została zaproponowana przez Dziennik Bałtycki. Zadaniem Czytelników, było oddawanie głosów na kuponach oraz poprzez esemesy. Czytelnicy mogli także napisać, kim wskazane przez nich osoby powinny być w talii kart.

Początek drugiego etapu POMORSKIEGO POKERA rozpoczął się 5 grudnia. Wtedy na łamach Dziennika Bałtyckiego opublikowana została lista 55 wpływowych Pomorzan wytypowanych przez Czytelników. Następnie codzienne odsłaniane były po cztery karty talii - zdradzaliśmy tym samym, kto jest kim w talii.

Trzeci etap to dołączanie kart do Dziennika Bałtyckiego. Początek systemu kompletacyjnego rozpoczął się 5 stycznia. Ostatni zestaw trafi do Czytelników 22 stycznia.

Partnerem projektu była firma NDI. Promocja systemu kompletacyjnego odbywała się w Telewizji Regionalnej Gdańsk oraz w 7 rozgłośniach lokalnych na Pomorzu.

Od środy Czytelnicy, którzy przegapili jakiś zestaw kart będą mogli zamówić go wysyłając SMS.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gazetowy poker

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl