SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Google zaprasza polskie startupy do Chicago

W ramach organizowanej przez Google akcji „Do IT with Poland” polskie startupy mogą wziąć udział w tegorocznej edycji konkursu TechWeek Launch w Chicago.

Google zaprasza polskie startupy do Chicago

Pięć wybranych polskich firm zostanie zaproszonych do wzięciu udziału w TechWeek Launch w Chicago, konkursie organizowanych w ramach konferencji TechWeek, odbywającej się od 27 do 29 czerwca tego roku. Otrzymają one po 4,8 tysiąca dolarów na pokrycie kosztów podróży i pobytu (jeżeli koszty przekroczą wartość tej sumy, uczestnicy muszą pokryć je z własnych pieniędzy) oraz miejsce w polskim pawilonie na TechWeek.

By zgłosić swoją firmę do konkursu, należy wypełnić formularz pod tym adresem do 28 kwietnia. 20 wybranych osób będzie później musiało zaprezentować się 6 maja osobiście w Krakowie lub za pośrednictwem Hangoutu (wideokonferencji) na Google+. Z tej grupy wybranych zostanie piątka uczestników TechWeek Launch. Do wzięcia udziału w „Do IT with Poland” dopuszczone są polskie startupy technologiczne, które powstały mniej niż trzy lata temu. Poza tym, uzyskane przez nie finansowanie nie mogło przekroczyć sumy 2 miliardów dolarów.

TechWeek Launch to odbywający się w ramach konferencji TechWeek konkurs, w którym udział bierze ponad 70 startupów. Przedstawiają one swoje projekty gronu ekspertów, które ocenia firmy i decyduje o tym, komu przypadnie nagroda o równowartości 100 tysięcy dolarów.

„Do IT with Poland” wspierają Google for Entrepreneurs Kraków, Polish American Chamber of Commerce, 4th Wave Consulting i Konsulat USA w Krakowie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Google zaprasza polskie startupy do Chicago

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl