SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Gość Niedzielny” w wyższej cenie i z nową szatą graficzną

„Gość Niedzielny” (Wydawnictwo Kurii Metropolitalnej „Gość Niedzielny”) podnosi cenę. Od wydania, które ukaże się w czwartek 24 stycznia br., tygodnik kosztować będzie 4,5 zł, o 50 groszy więcej niż dotąd. Niebawem na zyskać też odświeżoną szatę graficzną.

czekaj...

czekaj...

Ostatnia zmiana ceny „Gościa Niedzielnego” miała miejsce wiosną 2008 roku. - W tym czasie znacząco wzrosły ceny chyba wszystkich towarów i usług, wzrosła także stawka VAT-u na prasę. Wyższe koszty druku i kolportażu nie ominęły również redakcji „Gościa”, stąd decyzja o zmianie ceny - informuje wydawca w komunikacie przesłanym do portalu Wirtualnemedia.pl.

Najnowszy numer „Gościa” ukaże się w nakładzie 220 tys. egz., a do całego nakładu dołączona zostanie płyta DVD z filmem „Ludzie Boga”. Produkcja opowiada o mnichach żyjących w algierskim Tibhirine, opiekujących się muzułmańską ludnością, którzy z powodu eskalacji wojny domowej żyli na celowniku ekstremistów.

Natomiast od wydania, które ukaże się 17 lutego br., tytuł ma zyskać odświeżoną szatę graficzną.

Z danych ZKDP wynika, że „Gość Niedzielny” jest niezmiennie najchętniej kupowanym tygodnikiem opinii w kraju. W listopadzie ub.r. jego średnia sprzedaż ogółem wynosiła 140 525 egz. (więcej na ten temat).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Gość Niedzielny” w wyższej cenie i z nową szatą graficzną

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ALO
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego, skoro GOŚĆ ma swoją ustaloną cenę, w mojej parafii jest sprzedawany za "co łaska"? Wygląda to tak, że 90 % ludzi kupujących wrzuca 50 gr lub złotówkę. Przecież wydawca jest na tym stratny.
Dodam, że to numery aktualne, nie jakieś stare sprzed pół roku.
13 11
odpowiedź
User
:P
Moze sprzedaja zwroty poprzedniego nr - zamiast zutylizowac, za co tez trzeba placic, to jest "za co laska"?
9 9
odpowiedź
User
ALO
Nie, to normalne aktualne wydania GOŚCIA.
10 8
odpowiedź