SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Hanna Baka dyrektorem Stopklatka TV, Magdalena Błasiak-Bielińska szefem ds. zakupów programowych

Od 1 lutego Hanna Baka obejmie nowo utworzone stanowisko dyrektora kanału Stopklatka TV. Będzie zarządzać wszystkimi działami w strukturze spółki Stopklatka. Magdalena Błasiak-Bielińska zostanie dyrektorem ds. zakupów programowych.

Article

Baka odpowiedzialna będzie za strategię programową i marketingową Stopklatki TV.  Obejmie także nadzór nad wszystkimi działaniami operacyjnymi związanymi z kanałem.

Hanna Baka karierę w mediach rozpoczęła w 1993 roku w Telewizji Polskiej jako dziennikarz. Następnie przez 18 lat pracowała w Canal+ i Canal+ Cyfrowym, gdzie pełniła m.in. funkcję dyrektora kanału Ale Kino+. Od 2016 roku pełniła funkcję dyrektora programowego Metro TV.

Do zespołu Stopklatki TV wraz z początkiem lutego dołącza również Magdalena Błasiak-Bielińska, obejmując stanowisko dyrektora ds. zakupów programowych. Wcześniej związana była m.in. z Canal+, Monolith Films, a ostatnio z kanałem Metro.

Poprzednio przez 2,5 roku funkcję dyrektora programowego stacji Stopklatka TV piastowała Beata Ryczkowska, która została dyrektorem programowym w Kino TV.

Kanał Stopklatka TV nadaje od marca 2014 roku i jest wspólnym projektem Kino Polska TV i Agory. Otrzymał on miejsce na pierwszym multipleksie naziemnej telewizji po wygranej w konkursie organizowanym przez KRRiT. Stacja obecna jest również u operatorów płatnej telewizji. W jej ofercie znajduje się kino polskie, europejskie, amerykańskie, seriale, a także magazyny dotyczące świata filmu.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że w 2017 roku udział Stopklatka TV wyniósł 0,94 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Hanna Baka dyrektorem Stopklatka TV, Magdalena Błasiak-Bielińska szefem ds. zakupów programowych

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
til
Do Discovery te panie wybitnie nie pasowały.
21 10
odpowiedź
User
janusz od grażyny
Te panie są tak niezwykle kompetentne że tylko brakuje z nimi Barbary Bilińskiej i moglyby stworzyc najbardziej niesamowitą ekipę swiata w kazdej dziedzinie. Pozdrowienia dla pracodawców!
27 14
odpowiedź
User
Dustman
Życzę powodzenia. Po tym jak wygląda Metro jestem spokojny o przyszłość Stopklatki i wreszcie jest nadzieja, że ten kanał wróci na właściwe tory. Wydaje się, że wybrano odpowiednie osoby
16 20
odpowiedź
User
paniZ
Wybrano? Nie żartuj.
14 10
odpowiedź
User
Dustman
Wybrano? Nie żartuj.
Dobra, same się wzięły i przyleciały na miotle. Ważne to, żeby wreszcie Stopklatka się dała oglądać.
9 11
odpowiedź