SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Harnaś sponsorem łódzkiego Widzewa

8 marca 2006 podpisana została umowa między Carlsberg Polska SA a Stowarzyszeniem Widzew Łódź, na mocy której sponsorem głównym drużyny piłkarskiej Widzewa została marka piwa Harnaś.

Zgodnie z tą umową, w zamian za wsparcie finansowe klubu logo marki Harnaś będzie obecne na koszulkach zawodników, na tablicach wokół boiska i korony stadionu, na biletach i plakatach.

„Decyzja o sponsorowaniu Widzewa jest wypadkową dwóch elementów. Pierwszy to niezwykle mocny związek ze sportem całej międzynarodowej grupy Carlsberga, której jesteśmy uczestnikiem. Warto tu przypomnieć, że od wielu lat jesteśmy sponsorem drużyny piłkarskiej Liverpool. Drugi aspekt tej sprawy to nasza ambicja uczynienia marki Harnaś piwnym liderem polskiego rynku. Liczymy na to, że współpracując z klubem, który ma za sobą wspaniałe osiągnięcia, a przed sobą jeszcze większe, cel ten szybciej osiągniemy.”  – powiedział reprezentujący Carlsberg Polska Menedżer ds. Public Realations Leszek  Siwecki.

Z kolei prezes Widzewa Władysław Puchalski, nie kryjąc zadowolenia z pozyskania strategicznego, dającego mocne oparcie sponsora, z tym większym optymizmem odnosi się do uwieńczenia sukcesem walki o wejście drużyny do I ligi. ”Cieszymy się, że pozyskaliśmy tak mocnego sponsora, jakim jest grupa Carlsberg. Dzięki niemu mamy możliwość walczyć o ORANGE EKSTRAKLASĘ Liczymy, że na dłużej zwiążemy się z grupą Carlsberg i zarówno Widzew jak i nasz nowy sponsor będą z tej współpracy zadowolone.”

Z początkiem rundy wiosennej Widzew zagra w koszulkach, na których znajdzie się logo marki Harnaś.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Harnaś sponsorem łódzkiego Widzewa

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl