SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Iga Mackiewicz dyrektorem programowym Radia Eska

Z początkiem października Iga Mackiewicz obejmie stanowisko dyrektora programowego sieci Radia Eska. Jej zastępcą zostanie Olgierd Wojtkowiak, a koordynatorem sieci będzie Michał Celeda.

od lewej: Iga Mackiewicz, Olgierd Wojtkowiak, Michał Celeda Article

Dotąd szefem programowym sieci był Bogusław Potoniec, jednocześnie dyrektor programowy Grupy Radiowej Time (poza Eską jest ona też nadawcą m.in. Radia VOX FM czy Radia Wawa). Teraz stanowiska te zostaną rozdzielone.

- Od lat Iga była moim najbliższym współpracownikiem w Radiu Eska, systematycznie przejmowała obowiązki związane z codziennym kierowaniem programem stacji - mówi Potoniec, który pozostaje szefem programowym całej grupy.

Iga Mackiewicz nowe obowiązki połączy z wykonywanym dotąd nadzorem nad programem warszawskiej Eski. Z Radiem Eska związana jest od 2001 roku, zaczynała jako sekretarz redakcji, następnie była szefem muzycznym Eski Warszawa, a potem została jej dyrektorem programowym. W latach 2012-2014 współprowadziła z Szymonem Majewskim program „Szymorning”.

Nowo utworzone stanowisko zastępcy dyrektora programowego sieci Radia Eska obejmie Olgierd Wojtkowak, który pozostaje dyrektorem muzycznym Radia Eska. Z Grupą Time związany jest od 2003 roku. Zaczynał jako szef muzyczny Gold FM.

Koordynatorem sieci Radia Eska zostanie zaś Michał Celeda. Nową funkcję połączy z dotychczasowym stanowiskiem sekretarza redakcji. Celeda z Eską związany jest od 2001 roku. Zaczynał w łódzkim oddziale jako dziennikarz muzyczny. Na antenie stacji prowadzi „Global Listę”, nadawaną w niedziele od 17.00.

Z danych Radio Track wynika, że średni udział Radia Eska w okresie od czerwca do sierpnia br. wyniósł 7,4 proc. (zobacz wyniki wszystkich sieci radiowych).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Iga Mackiewicz dyrektorem programowym Radia Eska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl