SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Infinity Group kształci studentów

Agencja marketingu interaktywnego Infinity Group rozwija współpracę edukacyjną i warsztatową z wyższymi uczelniami

Poprzez dzielenie się wiedzą praktyczną i doświadczeniem z prowadzonych przez siebie kampanii, agencja zamierza współuczestniczyć w szerzeniu standardów nowoczesnego marketingu interaktywnego.

17 maja na Politechnice Białostockiej odbył się pierwszy Studencki Festiwal Reklam, "Reklamki 2004" W jego trakcie zorganizowano m.in. pokaz przygotowanych przez studentów prac oraz rozstrzygnięto konkurs na najlepszą koncepcję i strategię reklamy. Infinity Group jako współorganizator festiwalu poprowadziła wykład: "Nowy wymiar marketingu. Internet a tradycyjne media reklamowe - rywalizacja czy współdziałanie", na którym przedstawiono wagę i rolę, jaką Internet odgrywa w media-mix. Wykład odwoływał się do konkretnych przykładów rynkowych dowodzących skuteczność Internetu w roli medium wspomagającego tradycyjne działania marketingowe.

Agencji zależy na ciągłym rozwijaniu współpracy edukacyjnej z uczelniami. Ma to być jeden z wyraźnych elementów filozofii agencji. W przyszłości Infinity Group poprowadzi cykl wykładów teoretycznych i praktycznych z zakresu nowoczesnych technik marketingu na Uniwersytecie w Białymstoku oraz na Politechnice Białostockiej. W planach agencji jest także podjęcie współpracy z uczelniami z innych regionów Polski.

"Jesteśmy zaangażowani w tego typu inicjatywę z dwóch powodów. Po pierwsze, szeroki kontakt z młodzieżą akademicką daje nam możliwość łowienia prawdziwych talentów. Chcemy proponować pracę osobom najbardziej zaangażowanym, twórczym, poważnie zainteresowanym specjalizacją w kierunku marketingu. Po drugie, mamy wielką przyjemność w dzieleniu się wiedzą praktyczną, która dla studentów posiadających już przygotowanie teoretyczne jest szczególnie cenna. Większość z tych osób niebawem podejmie pracę. W interesie nas wszystkich jest, by rozpoczynając życie zawodowe kierowały się one także wiedzą praktyczną" - mówi Mariusz Bednarko, kierownik marketingu Infinity Group.

Na festiwalu "Reklamki 2004" agencja zaproponowała studentom rozwiązanie case study. Zwycięzcy konkursu będą mieli okazję odbycia wakacyjnych praktyk, które mogą stać się przepustką do uzyskania stałej pracy w zawodzie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Infinity Group kształci studentów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl