SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Internet w sieci Vobis Microcomputer

Oferta nieograniczonego dostępu do Internetu w Plus GSM dostępna także w punktach sprzedaży sieci Vobis Microcomputer.

Na podstawie umowy handlowej podpisanej między Polkomtel SA oraz Vobis Microcomputer sp. z o.o. od 11 lipca br. Vobis rozpoczął sprzedaż nowej oferty nieograniczonego dostępu do Internetu w sieci Plus GSM. Usługa InternetPlus jest dostępna  we wszystkich salonach sieci Vobis Digital w ramach stałej miesięcznej opłaty już od  49 zł netto.

W ramach oferty Vobis Microcomputer sp. z o.o, największa specjalistyczna sieć sprzedaży sprzętu komputerowego, przygotowała specjalne zestawy zawierające komputery przenośne typu laptop w promocyjnych cenach oraz modemy w standardzie PCMCIA wraz z aktywacją w sieci Plus GSM.

Zgodnie z założeniami promocji, przy zakupie w salonie Vobis promocyjnego pakietu, czyli wybranego modelu notebooka z aktywacją wybranej taryfy,  klient otrzymuje kartę łączności bezprzewodowej Sony Ericsson GC79 za 1 zł lub kartę Sony Ericsson GC89 za 99 zł.  Klient może również nabyć ofertę InternetPlus bez zestawu promocyjnego.  

Oferta, z której klienci mogą skorzystać w punktach sprzedaży Vobis, jest dostępna w dwóch wariantach - InternetPlus dla klientów indywidualnych oraz InternetPlus Biznes dla klientów biznesowych.

Oferty InternetPlus i  InternetPlus Biznes zakładają nielimitowany dostęp do sieci Internet oraz do zasobów prywatnych firmy. Miesięczna opłata gwarantuje abonentowi stałą wysokość rachunku za usługę. Warunkiem koniecznym do skorzystania z promocji jest podpisanie umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci Plus GSM na okres 24 miesięcy.

W zależności od kwoty miesięcznego zobowiązania abonent zyskuje możliwość zakupu różnych terminali umożliwiających uzyskanie dostępu do sieci Internet. Po przekroczeniu ustalonego dla każdej z ofert poziomu megabajtów przesłanych danych Polkomtel SA zastrzega sobie prawo do dokonania zmiany parametrów technicznych dotyczących transmisji. Wyższy poziom zadeklarowanego miesięcznego zobowiązania oddala ewentualną możliwość wprowadzenia wspomnianych zmian.

Promocja trwa do 31 sierpnia br. z możliwością jej przedłużenia i jest ograniczona liczbą zestawów promocyjnych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Internet w sieci Vobis Microcomputer

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl