SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

IQS: w zespole Agnieszka Pluta, Urszula Dziekańska i Marek Michniok

Do agencji badawczej IQS dołączyły Agnieszka Pluta i Urszula Dziekańska, obie jako senior research consultantki, a także Marek Michniok - specjalista ds. realizacji badań.

Article

Agnieszka Pluta i Urszula Dziekańska wcześniej pracowały w firmie Kantar. W IQS zasiliły ilościowo-jakościowy zespół badawczy w pionie badań, którym kieruje Marta Rybicka, senior business director.

Agnieszka Pluta z badaniami rynku związana jest od niemal samych początków branży badawczej. Posiada doświadczenie w realizacji i koordynacji zarówno projektów jakościowych, jak i ilościowych. Specjalizuje się we wszelkich typach badań ilościowych - zwłaszcza tych poświęconych innowacjom. Doradzała przy wprowadzaniu na rynek nowych produktów oraz nowych marek. Realizowała projekty głównie dla sektora FMCG. Specjalizuje się w badaniach dla rynku alkoholowego, ale posiada również doświadczenie w realizacji badań dla klientów reprezentujących branżę ubezpieczeniową, telekomunikacyjną oraz sklepy detaliczne.

Urszula Dziekańska jest badaczem jakościowym od 2002 roku. W IQS będzie rozwijać badania shopperowe. Specjalizuje się w badaniach sprzedaży i projektach in-store. Dzięki wieloletniej pracy w Krajowej Agencji Wsparcia Sprzedaży posiada gruntowną wiedzę na temat środowiska kupujących. Oprócz znajomości rynku detalicznego i wiedzy badawczej wyróżnia ją umiejętność komunikacji z działami sprzedaży i trade marketingu oraz budowania rekomendacji dla detalistów. Dziekańska równie dobrze porusza się w obszarze B2B, jak i B2C.

Marek Michniok w IQS

Do działu realizacji badań, którym kieruje Kamil Wolski jako dyrektor działu operacyjnego, dołączył Marek Michniok. Będzie odpowiedzialny za realizację projektów ilościowych.


Michniok doświadczenie zawodowe zdobywał w firmie Pentor. Pracował także dla Synovate, koordynując realizację projektów krajowych i międzynarodowych. Ostatnie lata spędził w agencji 4P Research Mix, początkowo pełniąc obowiązki specjalisty realizacji badań ilościowych, następnie jako manager studia CATI, kończąc na stanowisku badacza.

Dołącz do dyskusji: IQS: w zespole Agnieszka Pluta, Urszula Dziekańska i Marek Michniok

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl