SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jan Pietrzak i Robert Tekieli z programami w TVP3 Warszawa (wideo)

W czerwcu TVP3 Warszawa wprowadziła do ramówki program satyryczny Jana Pietrzaka „Z szafy Pietrzaka”. Stacja zapowiada też emisję cyklu „Tekieli. Krótki przewodnik po duszy” tworzonego przez Roberta Tekielego.

Jan Pietrzak i Robert TekieliArticle

„Z szafy Pietrzaka” emitowane jest od 3 czerwca w każdy piątek o godz. 21:00. W programie emitowane są archiwalne występy kabaretowe Jana Pietrzaka, gospodarz komentuje też żartobliwie bieżące wydarzenia społeczno-polityczne razem z zaproszonymi gośćmi.

Pietrzak ostatnio z Telewizją Polską był związany sześć lat temu, prowadził program „Kabaretowa alternatywa” emitowany od stycznia do maja 2010 w TVP1. Jako publicysta współpracuje obecnie z „W Sieci” i „Gazetą Polską”, jesienią 2013 roku prowadził program „Wolne żarty” w Telewizji Republika, a w latach 2007-2009 - „Po co nam to było...?” w TVP Historia.

„Tekieli. Krótki przewodnik po duszy” będzie emitowany w TVP3 Warszawa od 29 czerwca w środy o godz. 21.00. - To prawdziwe świadectwa serca i duszy, wyznania i szczere rozmowy - zapowiada stacja.

Robert Tekieli współpracuje jako felietonista z „Gazetą Polską” i „Gazetą Polską Codziennie”, kilka lat temu prowadził w TVP Info program „Jarmark cudów”. Wcześniej był m.in. zastępcą redaktora naczelnego tygodnika „Ozon” (ukazującego się krótko w 2005 roku), członkiem rady programowej Telewizji Polskiej (w latach 1998-2005) i dyrektorem programowym Radia Józef (w latach 2001-2003). Jest współzałożycielem wieloletnim redaktorem naczelnym magazynu literacko-kulturalnego „Brulion”

Od marca br. dyrektorem TVP3 Warszawa jest Jacek Sobala, w przeszłości m.in. publicysta „Gazety Polskiej” i dyrektor radiowej Trójki.

W kwietniu zdecydował o zakończeniu współpracy z Kubą Sito i zdjęciu z ramówki prowadzonego przez dziennikarza programu „Zestaw powiększony”. W czerwcu do grona prowadzących program publicystyczny „Porozmawiajmy o…” dołączył Piotr Nisztor, dziennikarz współpracujący z Telewizją Republika i „Gazetą Polską Codziennie”.

Dołącz do dyskusji: Jan Pietrzak i Robert Tekieli z programami w TVP3 Warszawa (wideo)

37 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Max
ile jeszcze tych gwoździ do trumny narodowej wbija....
odpowiedź
User
pikus
mierni bierni ale wierni dostają zapłatę. Humor w wydaniu Pietrzaka czy Makowskiego może rozśmieszyć tylko głuchego i ślepego.
odpowiedź
User
Z archiwum dowcipów pana Janka
A Gierek na to: "Niemożliwe!"
odpowiedź