SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jedynka i RMF tracą w województwie śląskim, w górę Radio ZET

Przedstawiamy raport Radio Track MillwardBrown SMG/KRC za okres listopad - styczeń 2012 przygotowany dla portalu Wirtualnemedia.pl - dotyczący najpopularniejszych stacji radiowych w województwie śląskim.

Jedynka i RMF tracą w województwie śląskim, w górę Radio ZET

Pozycję lidera utrzymało RMF FM, które w ciągu roku zanotowało spadek (z 28,50 proc. do 27,60 proc.). Drugie miejsce obroniło Radio ZET  (z 12,7 proc., do 13,1 proc.). Na ostatnie miejsce podium uplasowała się Trójka (wzrost z 9,6 proc. do 9,7 proc. udziału). Na czwartym miejscu znalazła się Jedynka (spadek z 9,6 proc. do 8,3 proc. udziału).
 

 listopad : styczeń 2011sierpień 2011 : paźdz. 2011wrzesień 2011 : listopad 2011październik  : grudzień 2011listopad : styczeń 2012
Radio RMF FM28,5%30,8%31,0%28,9%27,6%
Radio ZET12,7%12,9%14,1%14,1%13,1%
Trójka - Program 3 Polskiego Radia9,6%9,3%9,5%9,9%9,7%
Jedynka - Program 1 Polskiego Radia9,6%9,3%8,1%8,3%8,3%
Radio Piekary5,7%4,5%4,1%4,8%5,5%
Polskie Radio Katowice5,1%5,0%4,9%5,0%4,7%
Radio Bielsko2,2%2,6%4,0%3,5%4,1%
Radio RMF MAXXX (Śląsk)1,8%2,6%2,4%2,7%2,7%
Radio 90 FM (Rybnik)2,6%2,6%2,2%2,4%2,5%
Radio ESKA (Katowice)1,9%2,7%2,4%2,7%2,5%
AntyRadio 106,4 FM (Katowice)2,9%2,0%2,0%2,0%2,3%
Złote Przeboje Karolina 91,2 FM (Katowice)1,9%1,6%1,6%1,9%1,9%
Radio Eska Rock1,0%0,6%1,0%1,4%1,5%
Radio CCM1,5%0,9%0,9%1,2%1,4%
Radio PLANETA (Bytom)1,5%1,1%1,3%1,2%1,4%
Radio Maryja1,3%1,6%1,2%0,7%1,2%
Radio TOK FM0,9%0,9%0,9%1,2%1,2%
Radio Fest (Chorzów)1,0%1,9%1,2%1,2%1,1%
Radio Vanessa (Racibórz)1,1%0,6%0,5%0,9%0,9%
Radio RMF MAXXX (Częstochowa)1,1%0,8%0,9%0,9%0,8%
Dwójka - Program 2 Polskiego Radia0,2%0,6%0,7%0,6%0,7%
Radio eM 107,6 FM (Katowice)1,1%0,4%0,6%0,7%0,6%
Radio Express FM (Tychy)0,2%0,7%0,8%0,5%0,5%
Radio RMF Classic 0,6%0,5%0,5%0,4%0,4%
Złote Przeboje C 96,6 FM (Częstochowa)0,6%0,7%0,5%0,4%0,4%
Radio ESKA (Beskidy)0,1%0,1%0,1%0,1%0,3%
Radio Jasna Góra (Częstochowa)0,6%0,1%0,1%0,1%0,3%
Radio Plus Śląsk0,4%0,5%0,5%0,5%0,3%
Radio PLANETA (Bielsko-Biała)0,7%0,9%0,8%0,4%0,3%
Radio 94,5 Roxy FM (Katowice)0,5%0,1%0,2%0,1%0,2%
Radio Jura (Częstochowa)0,2%0,2%0,3%0,2%0,2%
Radio CHILLI ZET (Katowice)0,1%0,2%0,2%0,2%0,2%
Czwórka – Program 4 Polskiego Radia0,0%0,2%0,1%0,1%0,1%
Katolicka Rozgł. Radiowa Fiat/Częstochowa0,0%0,0%0,0%0,0%0,1%
Radio CHILLI ZET0,0%0,0%0,0%0,0%0,0%


 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jedynka i RMF tracą w województwie śląskim, w górę Radio ZET

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Najlepsze jest Radio Zet
I dobrze :D
odpowiedź
User
wc
Chyba najlepsze do siedzenia na tronie
odpowiedź
User
Najlepsze jest Radio Zet
heh dobry żart z tą RMF-ką.
odpowiedź