SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Jonny Daniels PR uruchomił biuro w Polsce, szefową Lena Klaudel

Agencja Jonny Daniels PR uruchomiła swoje biuro w Warszawie, odpowiadające za jej działalność w różnych krajach Europy Wschodniej. Biurem kieruje Lena Klaudel.

Article

Jonny Daniels PR specjalizuje się w konsultingu oraz promowaniu wizerunku. W Polsce agencja zamierza obsługiwać przede wszystkim firmy prowadzące już lub planujące działania międzynarodowe, także we współpracy z zagranicznymi partnerami.

Na razie w warszawskim biurze pracują trzy osoby, prowadzona jest też rekrutacja kolejnych. Agencja jest na etapie podpisywania umów z kilkoma firmami, które chcą wejść na rynek w USA i Izraelu.

Założycielem i właścicielem firmy jest Jonny Daniels, były doradca rządu Izraela oraz polityków w Wielkiej Brytanii i USA. W br. został uznany przez magazyn „Algemeiner” za jednego ze 100 najbardziej wpływowych Żydów na świecie, a przez „Times of Izrael” za najbardziej zaufanego izraelskiego doradcę Donalda Trumpa.

Agencja działa od pięciu lat w Izraelu, USA oraz niektórych krajach w Europie. Obsługuje firmy, organizacje i osoby prywatne, była patronem wielu organizacji charytatywnych i pomaga w zdobywaniu funduszy. Jej główni klienci to politycy z Izraela i USA, firmy z branży nowych technologii oraz startupy z USA i Izraela.

Warszawskim biurem Jonny Daniels PR kieruje Lena Klaudel, która objęła funkcję partnera zarządzającego firmy w Europie Wschodniej. W branżą public relations jest związana od 15 lat. W latach 2001-2003 pracowała w biurze prasowym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, zajmowała się obsługą medialną wydarzeń specjalnych i organizacji pracy. Potem realizowała projekty dla takich firm i marek jak m.in. Coca Cola, Levi’s, grupa Inditex (Zara, Bershka, Massimo Dutti), X-Trade Brokers, Grupa Azoty, Enea Wytwarzanie, Instytut Goethego i Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie.

W 2014 roku Lena Klaudel była odpowiedzialna za komunikację i organizację biura prasowego dla upamiętnienia 69. rocznicy wyzwolenia Auschwitz - Birkenau i międzyparlamentarnego spotkania przedstawicieli izraelskiego i polskiego parlamentu w Krakowie. Od sierpnia 2014 roku pełni funkcję jej dyrektora Europie Wschodniej fundacji From the Depths.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jonny Daniels PR uruchomił biuro w Polsce, szefową Lena Klaudel

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
RK
Polacy w brutalny sposób potraktowali ludność żydowską, ale jak Żydzi traktowali przez wiele lat Polaków (w bezwzględny i wyrafinowany sposób) więc to co się działo w okresie wojny i po wojnie jest w większości przypadków skutkiem zachowań społeczności żydowskiej. Żydzi nie ratowali Polaków lecz ich wykorzystywali, a Polacy Żydów mimo to ratowali z narażeniem życia społeczność żydowską. Odgrzewanie historii w taki sposób to celowanie działanie Izraela. Polska nie jest i nigdy nie była antysemicka, a Polacy nie są antysemitami i nigdy nie byli ponieważ Żydzi znaleźli w Polsce swoją ojczyznę. W Polsce działają bez przeszkód wszelkiego typu organizacje żydowskie, a czy w Izraelu udało się zalegalizować mniejszość czy organizację polonijną.
25 12
odpowiedź
User
Ale o co chodzi?
. Od sierpnia 2014 roku pełni funkcję jej dyrektora Europie Wschodniej fundacji From the Depths.
8 9
odpowiedź
User
Pietja
PIS jest stronnictwem Amerykańsko - Izraelskim I patryjotycznym przy okazji z sentymentem do sanacji I Pilsudskiego( bo taki kierunek uznali za słuszny kożystny dla Polski) I uważam że to najlepsze rozwiązanie. W naszym interesie sa jak najlepsze stosunki z Izraelem. Polska była dla narodu żydowskiego domem przez wieki - co tylko dowodzi naszej gościnności, tolerancji ( w przeciwienstwie do innych krajòw z których Żydzi byli wypędzani, a dziś, propaganda medjalna niemiecka zażuca nam antysemityzm, wybielając, Niemców. Nie znaczy to jednak żebyśmy ulegali żądaniom niektórych środowisk żydowskich głównie z USA, które chciałyby stworzyc precedens I wyłudzić od państwa Polskiego prawie 70 miljardów dolarów, całkiem bezpodstawnie. Żydowskie lewactwo reprezentowane przez Sorosa I gw, jak zawsze jest złe. (jak każde lewactwo..)
14 11
odpowiedź
User
Swój chłop
Z Danielsa jest był taki doradca Prezydenta Trumpa i brytyjskich polityków jak z koziej dupy trąbka.
Wielka ściema, na którą mogą się nabrać tylko chciwi głupcy
15 9
odpowiedź
User
Henryk
Albo, że on kiedyś był karmiony opowieściami o polskim antysemityzmie, skąd Jonny Daniels się wziął. Taki spadochroniarz, który pojawił się znikąd i od razu zaczął się ustawiać się w roli reprezentanta polskich Żydów – a "Times of Izrael" – za najbardziej zaufanego izraelskiego doradcę Donalda Trumpa. Wielkiej Brytanii i USA. W br. został uznany przez magazyn „Algemeiner” za jednego ze 100 najbardziej wpływowych Żydów na świecie, a przez „Times of Izrael” za najbardziej zaufanego izraelskiego doradcę Donalda Trumpa. Mateusz Morawiecki i Andrzej Duda powinni dać sobie spokój z Jonny Danielsem i wypieprzyć z kraju i to jak najszybciej to jest szpieg Izraelski, który chce obalić rząd polski razem z pojebanym Izraelem a Tramp to albo Żyd lub jest przekupiony lub tak mu Żydzi wyprali mózg, że nie myśli trzeźwo. To, chociaż rząd Polski zacznie Myślec trzeźwo i nie opieprzać się z tymi Żydami, bo tak nas wydymają, że rządowi pierdzieć pozwolą na komendę. Żadnych układów z Izraele, co chcecie mieć tak wyprany łeb jak Tramp. Dalej jak będziecie się pieścić z tymi Żydami to te łobuzy weprą razem z głupim Trampem, że będziecie płacić te 65 milionów Żydom za to, że broniliście Żydów w drugą woje światowa to tak wam się od płacom. Bo od dawna pierdolą, że ziemie Polskie to ich będą, jako drugi Izrael. Wyrzucić wszystkich Żydów z Polski a ambasada Izraelska to niech sama się broni przed Polakami tak jak nas w Izraelu bronili Polską ambasadę gdzie została obrzucona kamieniami przez Izraelczyków i Polkę, która została zgwałcona i zamordowana i do dzisiaj nie znaleźli winnego. Żeby naród nie narzekał i przeklinał Polski rząd za głupotę wchodząc w układy z Izraelem, co weprzeć chcą, że Polacy są antysemitami a kim są Żydzi Izraelscy jak Policjanta Polskiego Żyd Izraelski zaatakował nożem czy to nie łobuz nożownik Izraelski to, kim on jest jak tak nienawidzi Polaków niech Izrael i inne państwa sobie same odpowiedzą. Głupi rząd Polski idioci nami rządzą, że jeszcze raz przypominam, że Jonny Danielsem w ciągu 24 godzin powinien być w swoim kraju a nie w Polsce, bo jeszcze tego pożałujecie i stuknij się w głowę Morawiecki razem z Dudą. Dobrze wam radze, bo jak nie to Polski naród z wami się w przyszłości rozliczy za wasze głupoty.
11 8
odpowiedź