SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kanały Polsatu w Cyfrze+

Od 1 września br. w ofercie platformy Cyfra+ znalazł się naziemny Polsat oraz sześć kanałów tematycznych Grupy Polsat. - Umowa jest ważnym krokiem w budowaniu pozycji Telewizji Polsat na rynku - mówi Zygmunt Solorz-Żak, szef rady nadzorczej Polsatu.
 

Kanały Polsatu w Cyfrze+

Polsat i Polsat 2 dołączyły do najtańszego pakietu Powitalnego+, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play i Polsat Film są dostępne od pakietu Podstawowego +, zaś Polsat JimJam – od Komfortowego +. Ceny pakietów pozostają bez zmian. Abonenci Cyfry+ znajdą te stacje na następujących pozycjach w dekoderach: Polsat - 7, Polsat News - 8, Polsat 2 - 9, Polsat Film - 46, Polsat Cafe - 93, Polsat Play - 106, a Polsat JimJam - 125.

- Naszym celem jest zapewnienie jak najbogatszej oferty programowej naszym widzom. Brakowało w niej kanałów Polsatu, dlatego z dużą satysfakcją dołączamy je do oferty. Bardzo się cieszę, że rozmowy zakończyły się sukcesem – mówi Emmanuel Florent, prezes Canal+ Cyfrowy.

Jak podkreślono w komunikacie, dla Polsatu umowa jest istotnym uzupełnieniem dystrybucji jej kanałów. - Konsekwentnie, od ponad 2 lat, budujemy szeroki wachlarz kanałów tematycznych dla całej rodziny. Niewątpliwie poszerzenie dystrybucji o abonentów Cyfry+ wpisuje się w naszą długofalową strategię rozwoju. Cieszymy się, że dzięki porozumieniu, tak atrakcyjny i znaczący segment widowni jaki stanowią abonenci Cyfry+, będzie mógł oglądać kanały z grupy Polsat -  mówi Mirosław Błaszczyk, prezes Telewizji Polsat.

Dotychczas kanały Grupy Polsat dostępne były wśród platform satelitarnych wyłącznie w Cyfrowym Polsacie (zarówno Polsat jak i Cyfrowy Polsat należą do Zygmunta Solorza-Żaka). Spółka udostępniała je też sieciom kablowym.

Cyfra+ na koniec ub.r. miała 1,63 mln abonentów.
 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kanały Polsatu w Cyfrze+

47 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
bzyk
To oznacza, że Cyfra się sprzedaje Solorzowi...
8 8
odpowiedź
User
SNP_FAN
to oznacza że platformy cyfrowe stają bardziej frontem do siebie a tym samym do klienta . I oto chodzi
8 8
odpowiedź
User
Wiktoria
I super!!!Chociaż na tym polu,jak widać,można budować,a nie rujnować dzięki dobrej woli i porozumieniom.
8 8
odpowiedź
User
asik
no wreszcie jak w cywilizowanym świecie, a nie na siebie wilkiem
8 8
odpowiedź
User
KoniecN
Czyli "n" ma teraz najgorsza oferte. sprzedawcy tej sieci maja szkolenia jak ich klienci moga ogladac naziemny polsat po podlaczeniu dekodera. Czyli czegos jednak w ofercie brak. I to bardzo teraz enka odczuje.
8 8
odpowiedź