SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kinga Ciukta po 15 latach odchodzi z Wirtualnej Polski, zastąpi ją Monika Modrzejewska

Kinga Ciukta, pełniąca ostatnio funkcję szefowej działu zakupu kontentu i moderacji w Grupie Wirtualna Polska, odchodzi z firmy i zaczyna działalność konsultingową. W Wirtualnej Polsce pracowała ogółem przez 15 lat.

Kinga CiuktaArticle

Przez ostatnich 4,5 roku Kinga Ciukta pełniła w Grupie Wirtualna Polska (do lutego ub.r., przed przejęciem przez Grupę o2, działającej jako Wirtualna Polska) funkcję szefowej działu zakupu kontentu i moderacji, wcześniej przez dwa lata kierowała tylko działem zakupu treści. Odpowiadała za strategiczne partnerstwa kontentowe, promocyjne i e-commercowe, m.in. z takimi firmami jak Polsat, TVP, Edipresse, Eurozet, Murator, AWR Wprost, Gratka.pl i Trader.pl. W ostatnim roku zajmowała się też synergią i integracją serwisów Grupy WP.

Wcześniej Ciukta była w Wirtualnej Polsce managerem, a następnie zastępcą dyrektora ds. komunikacji. Pracowała wtedy m.in. przy realizacji pierwszej szeroko zasięgowej kampanii reklamowej WP.pl.

Obecnie, po odejściu z Grupy WP, Kinga Ciukta planuje świadczyć usługi konsultingowe korporacjom i mniejszym firmom z branży mediów. - Planuję wykorzystać potencjał rynku i swoje kompetencje w szerszym zakresie, w takich obszarach jak: optymalizacja zakupów i sprzedaży treści (teksty, wideo, zdjęcia), budowanie synergii na styku internetu, prasy, radia, telewizji i usług telekomunikacyjnych, tworzenie nowoczesnych systemów służących do pozyskiwania kontentu i sprzedaży treści, jak również rozwój serwisów internetowych w wybranych obszarach tematycznych - wylicza.

Przed pracą w Wirtualnej Polsce Ciukta przez cztery lata była media plannerem w domu mediowym MediaCom Warszawa. Ukończyła studia ekonomiczne na Uniwersytecie Warszawskim.

W Grupie WP obowiązki Kinga Ciukty przejęła Monika Modrzejewska, obejmując nowo utworzone stanowisko dyrektora działu zarządzania kontentem w pionie produktu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kinga Ciukta po 15 latach odchodzi z Wirtualnej Polski, zastąpi ją Monika Modrzejewska

20 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
sara
jedna z najmniej nagłośnionych zmian w GWP?
odpowiedź
User
ekspert
niewielka strata
odpowiedź
User
Monika
Duża strata dla wp.pl.
odpowiedź