SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Klapa Dworaka

Kadencja prezesa Jana Dworaka w telewizji publicznej kończy się za nieco ponad pół roku.

Wg "Trybuny" już dziś można  powiedzieć, że w świetle zapowiedzi z jej początku skończy się pełną klapą.

Różnorodność oferty, zaspokajanie potrzeb kulturalnych widza, propagowanie kultury wyższej - to obietnice prezesa TVP Jana Dworaka z początku jego urzędowania. Wystarczy włączyć telewizor lub tylko przejrzeć w prasie program telewizyjny. by przekonać się, że plany prezesa wzięły w łeb - pisze gazeta.

Teatr telewizji, niegdyś unikat w skali światowej, pozostaje na marginesie,  a liczba premier zmniejszyła się dramatycznie. Podobnie jest, według "Trybuny", z deklarowanym propagowaniem treści związanych z "polskim dziedzictwem".

Jak informuje gazeta, w gmachach przy Woronicza aż huczy od ocen obecnego zarządu i samego Dworaka. Mówi się o nieudolnym zarządzaniu firmą, fatalnej polityce kadrowej, a nawet łamaniu prawa, np. przy zawieszeniu wiceprezesa TVP Ryszarda Pacławskiego.

Ostatnio ujawniona afera finansowa w Biurze Reklamy, które nadzoruje Piotr Gaweł, zastępca prezesa od spraw marketingu, tylko przelała czarę goryczy - konkluduje "Trybuna".

A jaka jest Państwa ocena?

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Klapa Dworaka

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl