SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kłopoty właściciela Tele 5 i Polonia 1

Przez prawie dobę nie można było oglądać Tele 5 i Polonia 1

We wtorek po godzinie 22 z platformy cyfrowej Cyfra+ i wielu sieci kablowych (m.in. UPC i Aster City) zniknęły dwa kanały firmy Fincast: Tele 5 i Polonia 1. (więcej poniżej)
Zamów Newsletter Wirtualnemedia.pl
wersja bezpłatna
- wysyłany codziennie do 7.00
- aktualne wiadomości ze świata mediów, internetu i reklamy na Twój adres emailowy
- informacje o konkursach
- inne dodatkowe "ekskluzywne" informacje

       

W pole "adres-email" należy wpisać adres emailowy i następnie zatwierdzić (trzeba wcisnąć przycisk).

Po wykonaniu tych czynności na podany adres emailowy przyjdzie email z prośbą o potwierdzenie.

- Mamy przejściowe problemy techniczne. Obydwa kanały powinny się pojawić z powrotem na tych samych częstotliwościach jeszcze dziś - mówiła w środę rano Katarzyna Rettner, PR Manager Tele 5.

I rzeczywiście od godziny 19 oba kanały można z powrotem oglądać. Katarzyna Rettner nie potrafiła jednak odpowiedzieć na pytanie czy podobne problemy mogą się jeszcze kiedyś w przyszłości powtórzyć. Poinformowała jednocześnie, że obecny dotyczył kwestii proceduralnej. Jakiej? Tego nie wiadomo, ale według nieoficjalnych informacji Fincast zalega z opłatami za wykorzystywanie transpondera.

Tele 5 zadebiutowało w kwietniu 2002, jednak do tej pory nie udało się zdobyć wielu widzów. W ostatnim tygodniu, wg danych AGB Polska, udział stacji w rynku wyniósł 0,37% a Polonia 1 - 0,11%.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kłopoty właściciela Tele 5 i Polonia 1

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl