SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kodak i Noritsu - większa współpraca

W połowie maja bieżącego roku firmy Kodak i Noritsu podpisały nową umowę o rozszerzeniu swojej współpracy na terenie Polski, Czech, Węgier i Słowacji.

Umowa agencyjna dotyczy dystrybucji minilabów w wyżej wymienionych krajach.

Strategiczna decyzja Kodaka i Noritsu jest wynikiem transformacji sektora usług fotograficznych. Zawarcie umowy agencyjnej wiąże się z decyzją Kodaka o promowaniu foto kiosków Kodak w Europie Centralnej przy jednoczesnym oferowaniu dostępu do minilabów poprzez wsparcie sprzedaży sprzętu Noritsu. Dzięki zawartej umowie Noritsu będzie mogło dostarczać swoje urządzenia bezpośrednio do laboratoriów “Kodak Express”.

Firmy zobowiązały się do wzajemnej promocji swoich ofert. Kodak będzie aktywnie wspierał sprzedaż minilabów z oferty Noritsu, natomiast Noritsu będzie promować papier fotograficzny i odczynniki chemiczne Kodaka oraz zapewni integrację pomiędzy swoim sprzętem a foto kioskami partnera.

Przedstawiciele Kodaka i Noritsu w Europie Centralnej zapewnią również zaawansowane wsparcie serwisowe, a w ramach ścisłej współpracy obie firmy usprawnią pomoc oferowaną klientom oraz zagwarantują optymalny czas obsługi.

Klienci nadal będą mieli możliwość korzystania z usług “one stop shop” w punktach fotograficznych, gdzie wykorzystuje się urządzenia i materiały pochodzące z ofert tych światowych liderów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kodak i Noritsu - większa współpraca

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl