SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Konflikt zakończony

Porozumienie pomiędzy Edelman Inc., Edelman Polska a Wiesławem Migutem oraz Migut Media S.A.

Wczoraj poinformowano o zawarciu porozumienia pomiędzy Edelman Inc., Edelman Polska a Wiesławem Migutem oraz Migut Media S.A.
 
- Barbara Kwiecień, działająca w imieniu Edelman Polska Sp. z o.o. oraz Wiesław Migut działający w imieniu Migut Media S.A. oświadczają, że w związku z zawarciem w dniu 30 grudnia 2005 r. porozumienia kończącego spór pomiędzy Edelman Polska Sp. z o.o., a Migut Media S.A. wydadzą nie później niż do 31 stycznia 2006 r. wspólne oświadczenie o następującej treści:
 
W dniu 30 grudnia 2005 r. doszło do porozumienia pomiędzy Edelman Inc., Edelman Polska Sp. z o.o. a Wiesławem Migutem oraz Migut Media S.A., będącej większościowym akcjonariuszem spółki BCA S.A. Porozumienie znosi kontrowersje związane z utworzeniem przez Edelman Inc. spółki Edelman Polska. Wiesław Migut wycofał się ze swoich wcześniejszych zarzutów i obecnie uznaje, że brak jest przesłanek do twierdzenia o naruszeniu przez Edelman Polska Sp. z o.o., inne spółki grupy Edelman lub ich pracowników prawa i zasad obowiązujących w biznesie. Edelman Inc. przyznał, iż podjęcie działalności przez spółkę Edelman Polska, bez wiedzy o rzeczywistych wydarzeniach temu towarzyszących, mogło spowodować reakcję Wiesława Miguta. Okoliczności te zostały pomiędzy stronami wyjaśnione, a Edelman Inc. podjął decyzję co do zakupu pakietu akcji, jakie Migut Media S.A. posiada w BCA S.A.  - czytamy w lakonicznym komunikacie prasowym.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Konflikt zakończony

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl