SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Konsorcjum z Qumak-Sekom wykona instalację na Stadionie Narodowym za 91 mln zł

Konsorcjum z udziałem spółki informatycznej Qumak-Sekom zawarło umowę z firmą Alpine Construction Polska i Hydrobudowa Polska na wykonanie instalacji elektroenergetycznych, słaboprądowych oraz BMS w ramach realizacji budowy Stadionu Narodowego w Warszawie za 91 mln zł netto, poinformowała spółka w piątek. Wartość prac wykonywanych przez Qumak-Sekom jest szacowana na 30 mln zł.

"(…) termin rozpoczęcia prac to styczeń 2010r., termin zakończenia realizacji to 28 luty 2011r., a termin całkowitego zakończenia wykonania to 4 maj 2011r." - czytamy w komunikacie.

W skład konsorcjum oprócz Qumak-Sekom wchodzi Elektrobudowa jako lider i Przedsiębiorstwo Agat.

W maju spółka Qumak-Sekom podpisała z konsorcjum Polimex-Mostostal aneks do umowy, zgodnie z którym poszerzono zakres prac, jakie wykona przy budowie stadionu piłkarskiego Legii Warszawa. Wartość kontraktu Qumak-Sekom wzrosła w ten sposób o 11,65 mln zł netto do 37,08 mln zł netto.

Na początku maja ubr. prezes Qumak-Sekom Paweł Jaguś informował, że - nie licząc stadionu Legii - spółka stara się o kontrakty na wykonanie infrastruktury dla wszystkich stadionów, które są budowane lub modernizowane w związku z Euro 2012. Dodał, że liczy na pozyskanie kontraktów przy dwóch lub trzech takich projektach.

Narastająco w I-III kw. 2009 roku Qumak-Sekom miał 7,70 mln zł zysku netto wobec 7,69 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 167,40 mln zł wobec 144,58 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Konsorcjum z Qumak-Sekom wykona instalację na Stadionie Narodowym za 91 mln zł

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl