SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

KSD: Klaudiusz Pobudzin nie jest protegowanym o. Tadeusza Rydzyka, upewniliśmy się u źródła

Zarząd główny Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy podkreślił, że ojciec Tadeusz Rydzyk nie wpływa w żaden sposób na losy zawodowe Klaudiusza Pobudzina, dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. - Upewniliśmy się u źródła - zaznacza organizacja.

Klaudiusz Pobudzin, fot. "Wiadomości" TVP1 Article

Zarząd główny Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy w oświadczeniu wydanym w czwartek wyjaśnił, że zajął się tą sprawą „w związku z bardzo licznymi zapytaniami otrzymywanymi przez ZG KSD ze środowisk dziennikarskich i innych, nasilonymi w ostatnim czasie, a dotyczącymi redaktora Klaudiusza Pobudzina”.

Pobudzin w styczniu ub.r. dołączył do redakcji „Wiadomości” TVP, zaraz po tym jak doszło w niej do bardzo dużych zmian personalnych, a nową szefową została Marzena Paczuska. W sierpniu ub.r. objął funkcję szefa „Teleexpressu”, a w maju br. przejął obowiązki dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, zarządzającej wszystkimi programami i stacjami informacyjnymi TVP.

Wcześniej Klaudiusz Pobudzin był dziennikarzem Telewizji Trwam.

Zarząd KSD w oświadczeniu dotyczącym Pobudzina poinformowała, że „od dn. 4 maja 2017 pełni on obowiązki szefa Telewizyjnej Agencji Informacyjnej nadzorującej treści ukazujące się w programach informacyjnych TVP, zaś współpraca ww Redaktora z mediami oo. Redemptorystów w Toruniu i Warszawie zakończyła się definitywnie w 2014 r.

- Jak upewniliśmy się u źródła, Ojciec dr. Tadeusz Rydzyk, CSsR, nie jest w żadnym rozumieniu tego słowa „protektorem” p.o. dyrektora TAI red. Klaudiusza Pobudzina - podkreśliła organizacja.

Telewizyjna Agencja Informacyjna nadzoruje wszystkie treści informacyjne TVP, czyli głównie serwisy i pasma informacyjne w TVP Info oraz „Panoramę”, „Teleexpress” i „Wiadomości”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: KSD: Klaudiusz Pobudzin nie jest protegowanym o. Tadeusza Rydzyka, upewniliśmy się u źródła

21 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Werty
Aha. Tak że tego
30 3
odpowiedź
User
gfd
Spadł mi kamień z serca.
35 3
odpowiedź
User
rozbawiony socjalistami z piSSu
Ciekawe czy to stanowisko potwierdzi Islamskie Stowarzyszenie Dziennikarzy bo Pastafariańskie Stowarzyszenie Dziennikarzy wcale się nie zdystansowało, co oznaczać może jakiś rodzaj promocji makaronu....
24 4
odpowiedź
User
Maria
Ręce opadają....
20 2
odpowiedź
User
Maria
Ręce opadają
10 2
odpowiedź
User
Nikc
Ufff. Jak tak, to się uspokoiłem :)
21 1
odpowiedź
User
Kim
Pjongjang potwierdza. Ten redaktor nie jest i nigdy nie był protegowanym ani swojego ojca ani ojca narodu.
24 3
odpowiedź
User
YKK
A Toruńska Izba Katolickich Oportunistów zbadała, że Pobudzin nigdy nawet nie widział Tadeusza Rydzyka.
17 2
odpowiedź
User
widz555
Oj, żeby wyparcie się Klaudka nie oznaczało, że jest na aucie.
7 1
odpowiedź
User
~
Ojciec CSsR przecież by nie kłamał.
5 2
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing
przesuń do góry