SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Książe i żebrak” Wojewódzkiego i Lizuta hitem Rock Radia. Audycja podwoiła słuchalność stacji

Prowadzony przez Wojewódzkiego i Lizuta program „Książe i żebrak” w Rock Radiu ma średnio 93 tys. słuchaczy. W paśmie nadawania satyrycznej audycji radio notuje ponad dwukrotnie wyższą słuchalność, niż w analogicznym okresie rok wcześniej.

Kuba Wojewódzki i Mikołaj LizutArticle

Audycja „Książe i żebrak” emitowana jest w Rock Radiu od poniedziałku do czwartku między godz. 12.00, a 14.00. Jest to satyryczny program poświęcony polskiemu życiu społecznemu, politycznemu i rozrywkowemu, które ironicznie komentują Kuba Wojewódzki i Mikołaj Lizut.

Z badania Radio Track przygotowanego dla portalu Wirtualnemedia.pl wynika, że w okresie od czerwca do sierpnia 2014 roku audycja była słuchana codziennie średnio przez 93 tys. osób. To ponad dwukrotnie więcej niż w analogicznym okresie ub.r., gdy między 12.00, a 14.00 stacja (wówczas działająca pod nazwą Radio Roxy) nadawała muzykę alternatywną. Przyciągała ona wtedy przed radioodbiorniki średnio 42 tys. słuchaczy.

Warto dodać, iż w okresie od lutego do kwietnia br. audycję słuchało 66 tys. osób (emitowana jest ona od 6 lutego br.).

Rock Radio nadaje w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu, Opolu i Bydgoszczy. Średni udział stacji w rynku w okresie od czerwca do sierpnia br. wyniósł 0,5 proc. (zobacz dane wszystkich sieci radiowych).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Książe i żebrak” Wojewódzkiego i Lizuta hitem Rock Radia. Audycja podwoiła słuchalność stacji

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Szymon
Wojewódzki stracił widzów, przyciągnął słuchaczy.
Poranny WF oraz Zwolnienie z WFu były dobrymi audycjami. Z KiŻ jest różnie. Niekiedy słuchając można się uśmiechnąć lub zaśmiać, by kiedy indziej zastanawiać się czy lepiej nie wyłączyć radia. Zauważyłem też, że najlepsze audycje były z Migałą, którego teraz zastępuje Kędzierski i też jest dobrze. Lizut... hmm bardziej pasuje do poważnych audycji w TOKu, bo czasami sam nie wie jak coś skomentować i plecie 3 po 3.
odpowiedź
User
gf
Lizut - to ten od Kobylańskiego.
odpowiedź
User
pavv
Co oni pod tymi czapkami ukrywają? Jarmułki? A swoją drogą to program jest dobry, a najlepszy jest wtedy gdy jest prowadzony z Kędzierskim. Lizut na siłę próbuje być dowcipny i elokwentny, ale nawet przez głośnik czuć jego sztuczność.
odpowiedź