SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Burda Media Polska wydaje dwumiesięcznik „Doktor Zdrowie”

Od czwartku 25 lutego na rynku będzie dostępny nowy magazyn "Doktor Zdrowie" (Burda Media Polska). Ma skupiać się na tematach związanych ze zdrowiem fizycznym i psychicznym. Redaktor naczelną tytułu została Agnieszka Wierzbicka.

fot. okładka magazynu "Doktor Zdrowie" Article

Magazyn będzie ukazywał się jako dwumiesięcznik, zawsze z wizerunkiem lekarza na okładce - dr n. med. Piotra Gryglasa, kardiologa i internisty, wykładowcy akademickiego oraz stałego konsultanta telewizji TVN.

W „Doktor Zdrowie” czytelnicy mają znaleźć porady dotyczące dobrego samopoczucia fizycznego i emocjonalnego, zdrowej diety, ćwiczeń oraz nawyków. Każdy numer otworzy edytorial przygotowany przez Gryglasa, który będzie udzielał porad, odpowiadał na pytania czytelników i przeprowadzał wywiady z innymi lekarzami.

- Muszę przyznać, że bardzo cieszę się z powstania tego magazynu, w którym my - lekarze - możemy dzielić się z Państwem swoją wiedzą i dokładnie objaśniać działanie niektórych terapii czy substancji leczniczych. Nie zawsze jest na to dość czasu podczas wizyty. Dlatego zachęcam do lektury i stosowania naszych zaleceń dotyczących zdrowego stylu życia - komentuje dr Piotr Gryglas.

Magazyn będzie ukazywał się w cenie 14,99 zł. Redaktor naczelną tytułu została Agnieszka Wierzbicka.

Kampania promocyjna magazynu obejmie tytuły i serwisy online Burda Media Polska oraz punkty sprzedaży prasy. Wprowadzenie pozycji na rynek było poprzedzone badaniami wśród czytelników przeprowadzonymi przez agencje badawczą SW Research.

 

Dołącz do dyskusji: Burda Media Polska wydaje dwumiesięcznik „Doktor Zdrowie”

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tomek
Czemu nie Doktor House?
8 2
odpowiedź
User
Theo
Zerowa wiarogodność kolesia z okładki. Daje im pięć wydań.
9 2
odpowiedź
User
DrHouse
Czemu nie Doktor House?


Czemu rodzice wychowali Cię na takiego idiotę, że na portalu branżowym nie potrafisz zamieścić branżowego komentarza?
10 2
odpowiedź