SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

'Magiel' zmienia makietę

Niezależny Miesięcznik Studentów SGH 'Magiel' zmienia makietę.

Nowa, autorstwa Krzysztofa Rzymana i Tomasza Szkopińskiego, nastawiona jest na zwiększenie estetyki oraz przejrzystości czasopisma.

Nowa makieta wprowadzona zostanie w numerze jubileuszowym „Magla”, który ukaże się 24. kwietnia. W ten sposób ma stanowić punkt milowy w historii miesięcznika, oddzielający pierwsze 10-lecie jego działalności od następnego. Jest to pierwsza z szeregu planowanych przez „Magla” zmian, inspirowanych tą rocznicą.

          

„Magiel” jest niezależnym, samofinansującym się, mającym ambicje do miana opiniotwórczego miesięcznikiem tworzonym przez studentów Szkoły Głównej Handlowej. Kolportowany jest za darmo na terenie SGH w 3000 egzemplarzy. Zajmuje się zarówno bieżącymi sprawami uczelni jak i szeroko rozumianym życiem studenckim i kulturą (od muzyki i sportu po teatr i felieton). Dzięki długiej historii swej działalności stał się integralną częścią życia uczelni.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Magiel' zmienia makietę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl