SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

„Mali giganci 3” w jesiennej ramówce TVN

Telewizja TVN planuje wyemitować trzeci sezon dziecięcego reality-show „Mali giganci” w jesiennej ramówce 2017 roku, ale ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła. - Rozważaliśmy emisję w wakacje, ale to jednak jest za duży program na tę porę roku - mówi nam Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

fot. tvn Article

W reality-show „Mali giganci” sześciu opiekunów prowadzi drużyny złożone z dzieci (w wieku od 4 do 12 lat), które są utalentowane wokalnie, aktorsko, tanecznie lub recytatorsko.

Już się zakończyły prace nad trzecią odsłoną programu, do której castingi ruszyły w grudniu ub.r. Występy uczestników oceniało jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki i Sonia Bohosiewicz, która w tej roli zastąpiła Katarzynę Bujakiewicz.

Początkowo „Mali giganci 3” mieli powrócić na wiosnę br., ale stacja TVN zdecydowała przesunąć emisję w czasie. - Rozważaliśmy emisję w wakacje, ale to jednak jest za duży program na tę porę roku - koszt jest wysoki, a ludzi przed telewizorami i pieniędzy na rynku za mało, żeby to miało ekonomiczny sens dla stacji - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Portal Wirtualnemedia.pl dowiedział się, że trzecią edycję reality-show TVN planuje pokazać w jesiennej ramówce 2017 roku, ale ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła. - Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z naszymi planami to „Mali giganci” pojawią się na antenie jesienią, choć nie od września - informuje nas Czaja.

Nadawaną od lutego do kwietnia ub.r. drugą edycję „Małych gigantów” oglądało średnio 2,56 mln osób. TVN w czasie nadawania produkcji był liderem rynku telewizyjnego, a wpływy z reklam wyniosły 21,27 mln zł.

„Mali giganci” to nie jedyny program z udziałem dzieci, który oglądać można w TVN. Wiosną br. stacja pokazywała drugą edycję „MasterChef’a Junior’a”, który najprawdopodobniej będzie kontynuowany.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Mali giganci 3” w jesiennej ramówce TVN

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Widzu
Tylko nie to :/
25 6
odpowiedź
User
widz
A właśnie TYLKO TO.. Mali Giganci.. Super 👌 👌
5 24
odpowiedź
User
Marek
Dadzą pewnie od listopada, jak skończy się inny program.
9 1
odpowiedź
User
prawnik
Powiem krótko. Nie lubię programów z udziałem dzieci.
16 4
odpowiedź
User
KKKKKKKKKKK
super super super
4 16
odpowiedź
User
Matt
A już myślałem, że TVN zrezygnował z tego idiotycznego show o niczym. Szkoda
13 4
odpowiedź
User
Adam023
No i tu jest błąd, bo w wakacje nie ma nowości prawie w ogóle, nie ma większej konkurencji. Jest zatem większa szansa, że więcej ludzi by obejrzało w wakacje. W USA jakoś programy w wakacje osiągają świetne wyniki - przykład - Amerykański Mam Talent.
7 1
odpowiedź
User
xxx
można mieć swoje zdanie . Ja nie lubię robienia tylko dla tego że amerykańskie to musi być u nas . sami nic nie potrafimy zrobić . A powielanie tego staje się jedynie małpowaniem i niczym więcej .A dla nielubiącego zawsze może zmienić kanał lub DVD .
1 1
odpowiedź
User
Kamil
A kiedy 3 edycja Małych gigantów - od listopada . czy kiedy . Mogę się doczekać .
1 0
odpowiedź
User
Kamil
Nie mogę się doczekać ....Raczej.
1 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing