SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

McDonald's zaprasza na Globalny Casting

Na początku kwietnia 2006 roku McDonald's ogłosił program Globalny Casting, który daje możliwość ludziom na całym świecie zaistnienia na opakowaniach McDonald's oglądanych codziennie przez 50 milionów ludzi w ponad 100 krajach.

Aby wziąć udział w castingu, wystarczy napisać o sobie i swojej pasji w maksimum 100 słowach oraz dołączyć swoje cyfrowe zdjęcie będące ilustracją do opisu, na stronie internetowej www.mcdglobalcasting.com. Strona ta jest dostępna w 16 językach, w tym w języku polskim.

W programie Globalny Casting McDonald's stawia na prawdziwych ludzi, prawdziwe pasje, historie, inspiracje, co stanowi istotę stylu „i’m lovin’it”. Nowe kubki i torebki, na których znajdą się zdjęcia wybranych w castingu osób, będą dostępne w restauracjach na całym świecie w 2007 roku. W ten sposób zwycięzcy konkursu dołączą do gwiazd, które gościły na opakowaniach produktów, takich jak tenisistki Venus i Serena Williams czy koszykarz Yao Ming.

- Dzięki nowoczesnej technologii interentowej możemy połączyć się z gośćmi na całym świecie dając im możliwość wyrażenia siebie w taki sposób, jaki kochają – mówi Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska. – Trzymamy kciuki za to, aby wśród zwycięzców znaleźli się też Polacy.

W castingu mogą wziąć udział osoby w każdym wieku – wystarczy zalogować się na stronie www.mcdglobalcasting.com. Od osób niepełnoletnich jest wymagana pisemna zgoda rodzica lub opiekuna. Zgłoszenia są przyjmowane do 31 maja 2006 roku.
Grupa wybranych przez jury 25 laureatów z całego świata poleci w sierpniu br. do Londynu na tygodniową sesję zdjęciową. Wykona ją znany brytyjski fotograf Nick Clements, który współpracował z wieloma gwiazdami m.in. Madonną i Seanem Connery. Zdjęcia będą ilustrowały pasje wybranych osób takie jak muzyka, sport, rozrywka, moda, hobby, proste przyjemności i wiele innych.
Zgłoszenia do programu jury recenzuje także na bieżąco – najciekawsze osoby zarejestrowane danego dnia są prezentowane na stronie internetowej w sekcji Historia Dnia.

Zachętę do udziału w castingu można znaleźć we wszystkich restauracjach na torbach McDonald’s. Od 19 kwietnia informacje będą także umieszczane na serwetach na tace.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: McDonald's zaprasza na Globalny Casting

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl