SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michał Wiśniewski się tłumaczy

Lider Ich Troje wypowiedział się w sprawie zarzutu działania na szkodę spółki Reim Music Factory Polska w Starowej Górze koło Łodzi.

Wiśniewski napisał w oświadczeniu na stronie ichtroje.pl :
 
"Mój były wspólnik Alfred Reimann po raz kolejny złożył w prokuraturze doniesienie. Poprzednich kilka było umarzanych przez Prokuraturę. Tym razem wymyślił coś nowego ... Chce aby pieniądze zarobione przez zespół Ich Troje w 2001 roku trafiły do niego i to w całości ... fajnie ? może jest jeszcze ktoś chętny ? Wystarczy złożyć doniesienie a z pewnością pojawię się w prokuraturze ... W twoim mieście !
 
Przypominam Państwu, że jestem regularnie w różnych prokuraturach lub sądach. Raz jestem skarżony za to, że leżałem za długo na fance w trakcie koncertu - raz skarży mnie potrójny zabójca o kradzież tekstu a czasami jadę setki kilometrów aby sam skarżyć o groźby zabójstwa. Czasem tłumaczę się przed władzami Malezji z twórczości zespołu ich troje ponieważ zostałem wpisany na listę artystów zakazanych w tym kraju przez fundamentalistów islamskich. Śmieszne ? Eee tam ...
 
Czekam obecnie na pozwy z Tajlandii o podjudzanie do puczu wojskowego, z Ghany o korupcję w tamtejszym związku piłki nożnej oraz z Wietnamu gdzie oskarżany jestem o koklusz, syfilis i aids. Dementuję przy okazji pogłoski o tym, że znałem Edwarda Mazura. Nie byłem również tajnym współpracownikiem SB no chyba, że ktoś w końcu ujawni moją teczkę. Ale do tego momentu - jestem i będę niewinny ...
 
P.S. Prosiłbym aby w myśl zasady: nie ważne jak się mówi, byleby się mówiło - tego typu sensacje wypływały nie na miesiąc a na dzień przed wydaniem płyty. A przypominam, że ukaże się 18-go grudnia Uff ~!"

 
Przypomnijmy, że Wiśniewskiemu grozi kara do 10 lat więzienia. Artysta został już przesłuchany. Musiał wpłacić 10 tys. zł poręczenia majątkowego - napisał "Dziennik Łódzki".
 
"Na nasze wezwanie podejrzany zjawił się z adwokatem" – powiedziała "DŁ" prokurator Małgorzata Fiszer-Sieroń z Prokuratury Rejonowej w Pabianicach. "Odmówił wyjaśnień, ale zobowiązał się do złożenia ich na piśmie. Wkrótce zostanie wezwany na kolejne przesłuchanie".
 
Doniesienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Michała Wiśniewskiego złożył Alfred R., Niemiec, główny udziałowiec spółki w Starowej Górze. Firma zajmowała się obsługą zespołu Ich Troje – promowaniem, reklamowaniem i rozliczaniem tras koncertowych. Prokuratura na razie nie ujawnia, w jaki sposób piosenkarz miał wyprowadzić majątek ze spółki, nie podaje też konkretnej kwoty. Informuje jedynie, że chodzi o miliony złotych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Michał Wiśniewski się tłumaczy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl