SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Microsoft Dynamics NAV 2013 na Windows Azure

Firma Microsoft poinformowała o dostępności rozwiązania Microsoft Dynamics NAV 2013 na platformie usług w chmurze - Windows Azure.

Microsoft Dynamics NAV 2013 na Windows Azure

Oznacza to, że klienci będą mogli teraz korzystać z aplikacji nie tylko w wersji on-premise czy hostowanej przez partnera, lecz także w modelu chmury dostarczanej przez Microsoft i dostosowywanej przez partnera pod kątem indywidualnych potrzeb klienta.

Windows Azure umożliwia przechowywanie danych na bezpiecznej platformie chmury prywatnej od zaufanego dostawcy, a dostęp do systemu jest możliwy za pomocą dowolnego urządzenia połączonego z internetem.

– Nowe możliwości zakupu i użytkowania systemu Microsoft Dynamics NAV to dobra wiadomość dla firm z sektora MŚP, dla których chmura jest szansą na zwiększenie konkurencyjności dzięki takim jej atutom jak elastyczność, większa moc obliczeniowa czy brak konieczności inwestowania we własną infrastrukturę IT. Wierzymy, że dostępność naszego rozwiązania klasy ERP na platformie Windows Azure stworzy mniejszym firmom nowe, atrakcyjne możliwości rozwoju – mówi Adam Komorowski, dyrektor działu aplikacji biznesowych Microsoft Dynamics w polskim oddziale Microsoft.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Microsoft Dynamics NAV 2013 na Windows Azure

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl