SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mordercy Milewicza nie żyją

Gen. Bieniek: Zabójcy Milewicza nie żyją

B. dowódca Wielonarodowej Dywizji Centrum-Południe gen. dyw. Mieczysław Bieniek przypuszcza, że zabójcy dziennikarzy TVP w Iraku zostali schwytani bądź zabici.

Sprawy nie chce komentować obecny dowódca Wielonarodowej Dywizji Centrum - Południe gen. Andrzej Ekiert.

"Jest duże prawdopodobieństwo, że mordercy nie żyją, bowiem ataki ustały. Tylko na tej podstawie opieram swoje twierdzenie" - powiedział gen. Bieniek, który niedawno wrócił do kraju po półrocznym dowodzeniu Wielonarodową Dywizją Centrum- Południe.

Również prokuratorzy wojskowi są bardzo wstrzemięźliwi w wypowiedziach.

"Jako prokurator muszę mieć konkretne dowody, znać personalia, na podstawie których generał Bieniek twierdzi, że to zabójcy. Nie wiem, czy były tam prowadzone jakiekolwiek czynności procesowe, muszę to ustalić" - powiedział naczelnik wydziału VI Prokuratury Okręgowej Jerzy Kopeć, który zamierza poprosić o informacje Naczelną Prokuraturę Wojskową.

"Super Express" powołując się na gen. Bieńka, napisał, że zabójcy Waldemara Milewicza i Mounira Bouamrane'a z TVP zostali schwytani bądź zabici. Generał powiedział gazecie, że nie może podać personaliów terrorystów, jednak jest pewny, że nie żyją, ponieważ ustały zamachy w okolicach, gdzie zginęli dziennikarze TVP.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Mordercy Milewicza nie żyją

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl