SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

MTV Load

Integracja programu telewizyjnego, telefonii komórkowej i WAP-u to kolejny etap współpracy MTV i Motoroli.

MTV i Motorola poinformowały o rozpoczęciu kolejnego etapu współpracy pod nazwą MTV Load. To inicjatywa łącząca telewizję, telefonię komórkową oraz WAP.

MTV Load jest serią animacji i programów na żywo, emitowanych na europejskich kanałach MTV. Widzowie będą mogli bez opłat ściągnąć je na swoje telefony komórkowe. Trzeba tylko pokryć koszt ściągnięcia pliku u swojego operatora. Użytkownicy telefonów Motorola będą mieć także dostęp do strefy "VIP", oferującej treści MTV pozwalające na pełną personalizację swojej komórki - tapety, dzwonki, szablony MMS, gry i wygaszacze ekranu.

Zawartość MTV Load jest dziełem dyrektorów artystycznych, twórców animacji i grafików MTV z całego świata i pojawiać się będzie na ekranach telewizorów w formie jedno- lub dwuminutowych prezentacji. W tym czasie wyświetlony będzie adres strony internetowej, na której podaje się numer swojego telefonu. Po chwili otrzymuje się SMS-a z adresem WAP, z którego można za darmo ściągnąć prezentowane na antenie treści - tapety, dzwonki i wygaszacze ekranu.

MTV International i Motorola podpisały trzyletnią umowę o współpracy o wartości 75 milionów dol. w marcu 2003 roku. Obecna sześciomiesięczna kampania, będąca efektem współpracy marketingowej Motoroli i MTV, jest wyrazem zaangażowania w rozwój produktów oferujących młodym ludziom w całej Europie rozrywkę w nowoczesnej formie.  MTV Load pozwoli przenieść się z zacisza domowych salonów do bezprzewodowego świata dzięki popularności urządzeń Motoroli. Owocem wcześniejszej współpracy obu firm jest program MTV Mash, związany z trendem "mashingu", czyli miksowania dwóch czasami całkowicie różnych utworów.

Serwis dostępny jest na stronie: http://load.mtv.pl/

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: MTV Load

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl