SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Muzyka zachęcająca nastolatków do seksu

Amerykański naukowiec Steve Martino przeprowadził badania, z których wynika, że nastolatki, którzy słuchają piosenek z przesyconymi seksem tekstami, wcześniej rozpoczynają współżycie seksualne.

Jak wynika z danych zebranych i przeanalizowanych przez Martino, amerykańscy nastolatki, słuchający artystów, którzy w swoich tekstach otwarcie poruszają tematy seksualne, rozpoczną życie intymne znacznie wcześniej niż ich rówieśnicy, sięgający po piosenki o subtelniejszych lirykach. Im bardziej bezpośrednio opisane są sprawy seksualne, tym wcześniej słuchający rozpocznie współżycie.

Według badań Steve'a Martino, artystami, którzy mają co najmniej 40 procent kawałków z tekstami traktującymi bardzo bezpośrednio o sprawach seksualnych, są m.in. Missy Elliot, Destiny's Child, Jay-Z i Ja-Rule.

Zdaniem naukowca, słuchanie tego typu piosenek zmniejsza zahamowania młodych ludzi w sprawach seksualnych. Niebezpieczeństwo jest takie, iż mogą oni dopuścić się czynów, które później będą mieć dla nich niemiłe następstwa.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Muzyka zachęcająca nastolatków do seksu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl