SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Najczęściej oglądane video na YouTube.com

Dzięki filmom publikowanym na YouTube.com, nastolatki uzbrojone cyfrową kamerę video i programy do obróbki filmów, zdobywają sławę.

Oto trzy najbardziej popularne filmy video opublikowane na YouTube.com.
 
1) Brooke Brodack, 20, "My united states of ... WHATEVA!!!"
www.youtube.com/watch?v=SLbFDMplZDs

Brooke "Brookers" Brodack powiedziała, że pomysły na filmy pojawiają się w jej głowie same. Raz widzimy ją jak siedzi w swoim pokoju, innym razem jak szaleje ze swoją młodszą siostrą a jeszcze innym razem jak udaje, że śpiewa popularne piosenki.
“Mam w głowie tyle pomysłów, że muszę je jakoś stąd wydostać” powiedziała Brooke.

Wielu ludzi zwraca uwagę na jej filmy. Ostatnio podpisała ona kontrakt z  Carson Daly Productions, gdzie będzie mogła rozwijać swoje nowe pomysły i tworzyć specjalne projekty dla TV.

2) Lital Mizel, 21, "Hey"
www.youtube.com/watch?v=-_CSo1gOd48

Lital Mizel i jej koleżanka Adi Frimerman z nudów postanowiły nakręcić video dla chłopaka Adi.
Nigdy nie planowały stworzyć wielkiego hitu, jednak przez udawanie, że śpiewają piosenkę zespołu The Pixies' “Hey”, udało im się to. Dziewczyny mówią, że włączyły po prostu kamerę i zaczęły tańczyć w rytm muzyki.

Zadając ludziom pytanie dlaczego podoba im się to video, odpowiadają oni, że jest ono realne, spontaniczne, naturalne. Przypomina im ono swoje młodzieńcze lata, gdy sami tańczyli przed lustrem i śpiewali ówczesne hity.

Dziewczyny wystąpiły w izraelskiej TV, gdzie Lital powiedziała, że jej celem jest zostać montażystą filmowym.

3) Justin Mazorlig, "Barbie Girl"
www.youtube.com/watch?v=rrdtXxzhBWA

Justin Mazorlig chciał znaleźć sposób, aby jego zespół zyskał rozgłos. Dla zabawy zaczęli oni  udawać, że śpiewają własne piosenki. Następnie stworzyli kreację “techno boya” i zaczęli udawać, że śpiewa on różne popularne piosenki.

Pewnego dnia Justin, razem ze swoim współlokatorem, zaczęli udawać że śpiewają piosenkę “Barbie Girl” zespołu Aqua. Mazorling zaczął udawać, że śpiewa a współlokator Taylor tańczył.

“Wrzuciliśmy wideo o 3 nad ranem i poszliśmy spać. Gdy się obudziliśmy zobaczyliśmy, że od 3 do 6 film oglądało już 20 000 osób. Niesamowite.”

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Najczęściej oglądane video na YouTube.com

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl